600TL mouse önerisi

Bütçe
600
G304 Asya G305 Avrupa. Pazar adı, yani aynı ürün.
Soruna gelecek olursak; G304 dışında okey olan bir model yok o da aa pil ile 100 gram, lityum AAA pil ve folyo ile 87gram oluyor. Benim tavsiyem pixart 3335 sensörlü GM4.0 gibi harika Switch'leri olan bu ürünü alman shape olarak Viper Mini diyebilirim bir tık büyüğü sadece Delux M800DB-RGB-2.4G Kablosuz-Ultra Hafif Gaming Mouse-PAW3335 16000DPI-Siyah istersen Hepsiburada üzerinden de alabilirsin ama firma bilinen bir firma onu söyleyeyim.
teşekkür ediyorum ürün önerisi için. Bu Delux M800DB modeli hakkında da fikirlerinizi alabilirim.

Merhaba, kablosuz oyuncu mouse arıyorum. 1ms bildirim hızı, sadece görünüm, dayanıklı ve uzun ömürlü bir model arıyorum. Ben aşağıdaki 4 modeli buldum. Bu modeller hakkında bilgi ve deneyiminiz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim. Modellerin birbirine artıları ve eksilerini de paylaşırsanız çok iyi olur. Farklı model de sebebiyle birlikte önerebilirsiniz.
1. Corsair Katar Pro: https://www.hepsiburada.com/corsair...-optik-kablosuz-oyuncu-mouse-p-HBCV0000060N78
2. Razer Basilisk X: https://www.hepsiburada.com/razer-b...uncu-mouse-rz01-03150100-r3g1-p-HBV00000QMWQ3
3. Logitech G304 lightspeed: https://www.hepsiburada.com/logitech-g304-lightspeed-kablosuz-oyuncu-mouse-p-HBCV000004SG58
4. Logitech G305 lighspeed: https://www.hepsiburada.com/logitec...i-kablosuz-oyuncu-mouse-siyah-p-HBV00000EAGAE

G304-G305 arasındaki 150TL fiyat farkına değer mi? Ne farkları var?

Teşekkürler.
@utkuversus
Razer basilisk X kullanıyorum gayet iyi pille birlikte rahat rahat 1 1.5 ay gidiyor gecikme falan da olmuyor 5Ghz desteği de var o ben 2 aydır kullanıyorum(hala pil değiştirmedim) bir sorunum olmadı.Ben Razer basilisk X öneriyorum eğer baş parmak desteği istiyorsanız

Teşekkür ediyorum ürün önerisi için. Bu delux M800dB modeli hakkında da fikirlerinizi alabilirim.

M800dB dediğim gibi çoğu üst düzey mouseda olan 3370 sensörün düşük güç tüketimli hali olan 3335 kullanıyor. 400IPS ve 40G ivmesi olan bir sensör. Kullandığı Switch'ler Kailh GM4.0. Omron(20m) muadilinden çok daha iyi, omron switch için Logitech şikayetlerinini okursanız double Click yaptığını görürsünüz. (buna 1800 liraya satılan G PRO X superlight da dahil)

Yapı kalitesi güzel, tasarım Viper Mini çok çok az büyük olsa kablosuz olsa nasıl olurdu diye düşünülüp yapılmış. Small boyut mouse kullanabilirseniz eğer alınmasını öneririm. (viper mini, g305,g203,g102 gibi yani)

Gecikme değerleri beklediğimin üstünde olması dışında (11ms civarı) bu fiyata gerçekten iyi seçim.
Son olarak eğer AliExpress üzerinden alma imkanınız varsa 3370 sensörlü versiyonu çıktı ve gecikme değerleri de düşük.
xeonayp arkadaşım olur katılacaktır zaten eksiksiz şekilde

M800dB dediğim gibi çoğu üst düzey mouseda olan 3370 sensörün düşük güç tüketimli hali olan 3335 kullanıyor. 400IPS ve 40G ivmesi olan bir sensör. Kullandığı Switch'ler Kailh GM4.0. Omron(20m) muadilinden çok daha iyi, omron switch için Logitech şikayetlerinini okursanız double Click yaptığını görürsünüz. (buna 1800 liraya satılan G PRO X superlight da dahil)

Yapı kalitesi güzel, tasarım Viper Mini çok çok az büyük olsa kablosuz olsa nasıl olurdu diye düşünülüp yapılmış. Small boyut mouse kullanabilirseniz eğer alınmasını öneririm. (viper mini, g305,g203,g102 gibi yani)

Gecikme değerleri beklediğimin üstünde olması dışında (11ms civarı) bu fiyata gerçekten iyi seçim.
Son olarak eğer AliExpress üzerinden alma imkanınız varsa 3370 sensörlü versiyonu çıktı ve gecikme değerleri de düşük.

xeonayp arkadaşım olur katılacaktır zaten eksiksiz şekilde
M800dB modelinin mi gecikme modeli 11ms? Bu çok yüksek değil mi? 1ms almayı tercih ederim aslında. Basilisk x modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Onun bildirim hızı 1ms sanırım. 11ms bir modeli almaya çekinirim açıkçası. Bir de aliexpresste ilgili ürünün linkini paylaşabilirseniz çok sevinirim.

M800dB modelinin mi gecikme modeli 11ms? Bu çok yüksek değil mi? 1ms almayı tercih ederim aslında. Basilisk x modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Onun bildirim hızı 1ms sanırım. 11ms bir modeli almaya çekinirim açıkçası. Bir de aliexpresste ilgili ürünün linkini paylaşabilirseniz çok sevinirim.
Bütçe üstü Fury Z ve Pulsar Xlite öneririm.
Bütçe altı Model O, m42, m4 var.

M800dB modelinin mi gecikme modeli 11ms? Bu çok yüksek değil mi? 1ms almayı tercih ederim aslında. Basilisk X modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Onun bildirim hızı 1ms sanırım. 11ms bir modeli almaya çekinirim açıkçası. Bir de AliExpress'te ilgili ürünün linkini paylaşabilirseniz çok sevinirim.

M800dB modelinin bildirim değeri 1ms yani 1000Hz ama farelerin açıklanmayan kullanımda anlaşılan gecikme değeri var, bu fiyat bandındaki çoğu mouse gibi 10ms civarında demeye çalıştığım oydu, M800 Pro modeli 50 dolara çıkmış bütçenizi gani gani aşar. 782.17TRY 50% OFF|Deluxe M800 PAW3370 RGB optik kablosuz oyun fare 19000 DPI kablolu programlanabilir ergonomik fare şarj edilebilir Windows Mac için| | - AliExpress
Fury Z'de 1ms mesela ama gecikme testlerinde 15ms civarında alıyor, gerçek 1 ms değerini veren çok az ürün var bunlardan biri XM1r ikinci elleri 700 civarlarında kablolu.

M800dB modelinin bildirim değeri 1ms yani 1000Hz ama farelerin açıklanmayan kullanımda anlaşılan gecikme değeri var, bu fiyat bandındaki çoğu mouse gibi 10ms civarında demeye çalıştığım oydu, M800 Pro modeli 50 dolara çıkmış bütçenizi gani gani aşar. 782.17TRY 50% OFF|Deluxe M800 PAW3370 RGB optik kablosuz oyun fare 19000 DPI kablolu programlanabilir ergonomik fare şarj edilebilir Windows Mac için| | - AliExpress
Fury Z'de 1ms mesela ama gecikme testlerinde 15ms civarında alıyor, gerçek 1 ms değerini veren çok az ürün var bunlardan biri XM1r ikinci elleri 700 civarlarında kablolu.
Teşekkürler ben claw grip tutuşa sahibim bu arada eğer bir önem teşkil edecekse.

Yeni konular

Geri
Yukarı