600TL TKL Klavye Önerisi

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Selamlar, yeni bir klavye arayışındayım. Aslında Banggood'dan birkaç şey vardı aklımda ama yurtdışı alışverişi yapmak istemediğime karar verdim bu yüzden numpadi olmayan güzel bir klavye arıyorum. Şuan Cherry MX Red switch kullanıyorum ve brown switchli güzel bir klavye arıyorum. Gözüme en batan Cougar Puri ama sanırım Brown switchli versiyonları yurtiçinde yok. RGB fanı değilim ama bu kadar parayı bayılmışken olmasını isterim. Mümkünse outemu olmayan güzel bir TKL klavye önerir misiniz?

Hocam ne yazık ki Türkiye'de 87 tuş klavye bulmak zor fakat ben bulduklarımı sizinle paylaşayım:
Cougar Puri (Zaten siz de bunu görmüşsünüz)
Logitech G410
Bloody B930

Sadece bunları bulabildim umarım sizin için yararlı olur.
Bir de Redragon Usas var fakat Outemu istemiyorum demişsiniz o yüzden eklemedim.

Hocam Bloody'e o parayı vermek istediğime emin değilim ve çok ses çıkarıyorlar. Logitech ürünlerini, yapılarını ve kalitelerini hiç sevemedim. Cougar güzel ama dediğim gibi "tactile" hissini istiyorum linear switchleri sevemedim, mavi switch alacak olursam da yine çok sesli olacak. Şöyle yine aynı fiyata brown switch bir klavye bulabilsem düz 104 tuşlu belki düşünürüm yine ama Türkiye'de pek mümkün olmuyor ne yazık ki...

Hocam Bloody'e o parayı vermek istediğime emin değilim ve çok ses çıkarıyorlar. Logitech ürünlerini, yapılarını ve kalitelerini hiç sevemedim. Cougar güzel ama dediğim gibi "tactile" hissini istiyorum linear switchleri sevemedim, mavi switch alacak olursam da yine çok sesli olacak. Şöyle yine aynı fiyata brown switch bir klavye bulabilsem düz 104 tuşlu belki düşünürüm yine ama Türkiye'de pek mümkün olmuyor ne yazık ki...
Yerinizde olsaydım Amazon üzerinden almayı düşünürdüm. Türkiye'de uzun süredir stok sorunları var ilginç şekilde.

Banggood ile konuşuyorum "Tarif sigortası" seçersem 20TL fazla vererek alacağım ürüne bir vergi ödesem bile bana geri ödeyeceklerini söylüyorlar. Royal Kludge G87 var aklımda ama klavye fazlasıyla çirkin. Geek GK61 muazzam bir seçenek ama ok tuşlarımı kaybetmek veya onları kullanmak için başka bir tuşa basmak istemiyorum açıkçası. Çok kararsız kaldım.
Yerinizde olsaydım Amazon üzerinden almayı düşünürdüm. Türkiye'de uzun süredir stok sorunları var ilginç şekilde.
Hocam Amazon'dan baktığımda 350 liralık ürüne neredeyse 250TL fazladan vergi ekliyorlar Türkiye'ye kargolanması için bu yüzden çok pahalı oluyor.

Geri
Yukarı