600TL'ye kadar mouse önerisi

Bütçe
600

cemal2734

Hectopat
Daha fazla  
600 TL veya fazla açmayacak fiyatta FPS oyunlarında sıkıntı çıkarmayacak mouse arıyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Deathadder Essential öneririm ancak bütçenizi biraz aşıyor. 3 yıldır kullanıyorum, başta biraz büyük geldi ama alışınca çok memnun kaldım.

Son düzenleme:
Alınmaz kaç yıllık fare bir de kronik lod ve scroll sorunu var. El yapınız uyuyorsa Prime iyidir.
Yani dediğiniz sorunları bazı kullanıcılar yaşamış olabilir belki(ben yaşamdım) eyvallah ama eski olması ne alaka onu çözemedim? Şekli şemali sade, güzel ve ele güzel oturuyor. Açıkçası bozulursa aynısından bir tane daha alırım.

Yani dediğiniz sorunları bazı kullanıcılar yaşamış olabilir belki(ben yaşamdım) eyvallah ama eski olması ne alaka onu çözemedim? Şekli şemali sade, güzel ve ele güzel oturuyor. Açıkçası bozulursa aynısından bir tane daha alırım.

Siz eski bir telefon alır mıydınız? Güncelleme desteği kesilmiş arayüzde donan? Eski bir PC alır mıydınız? Hayır. Teknoloji günden güne gelişiyor. Yaklaşık 10 yıllık olduğu için eski bir mouse hem sensörü hem Switch'i.

600 TL veya fazla açmayacak fiyatta FPS oyunlarında sıkıntı çıkarmayacak mouse arıyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Geri
Yukarı