600TL'ye mouse önerisi

Bütçe
600
Tutuş palm ise ve elinize uyuyorsa ve sıfır olarak da bu güzel bir fare.

SS Prime almayı düşündüm fakat XM1r almak daha mantıklı geldi.

Başka öneriniz var mıdır acaba XM1r almak yerine.

mausu bu mouse öneririm bende kullanıyorum aktif olarak 2 yıl önce almıştım ve bir tane bile sorunu çıkmadı üzmez zaten sııfırıda 150TL tavsiye ederim.

mausu bu mouse öneririm bende kullanıyorum aktif olarak 2 yıl önce almıştım ve bir tane bile sorunu çıkmadı üzmez zaten sııfırıda 150TL tavsiye ederim.

Hocam FPS oyunları için maalesef üzecek bir mouse gibi gözüküyor fakat yanlış anlamayın konuyu açarken ne için kullanacağımı yazmadığım için benim hatam oluyor özür dilerim.

Hocam FPS oyunları için maalesef üzecek bir mouse gibi gözüküyor fakat yanlış anlamayın konuyu açarken ne için kullanacağımı yazmadığım için benim hatam oluyor özür dilerim.

Kendim kullanırken Valorant'ta Radiant yapmışlığım var mouse ile bir tık kullanımına bağlı diyebiliriz gibi hocam.

Bütçe çıkarsa.

Bütçe çıkmazsa da SS Prime iyi.

Asla alınmaz, üzer gayet de. Sensöre, switch'e, MCU'ya bakmadan ürün öneriyorsunuz, ne diyeyim ki artık.

Bütçe çıkarsa.

Bütçe çıkmazsa da SS Prime iyi.

Asla alınmaz, üzer gayet de. Sensöre, Switch'e, Mcu'ya bakmadan ürün öneriyorsunuz, ne diyeyim ki artık.

NZXT Lift Kablolu RGB Optik Siyah Gaming Mouse | ITOPYA sizce nasıl.

3389 sensor fena bir sensör değil 50G ivme ve 450 IPS değeri var diye hatırlıyorum kalitesi nasıldır.

NZXT Lift Kablolu RGB Optik Siyah Gaming Mouse | ITOPYA sizce nasıl.

3389 sensor fena bir sensör değil 50G ivme ve 450 IPS değeri var diye hatırlıyorum kalitesi nasıldır.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...re-birimleri-logitech-g-pro-1133501602/detay/ bu alınır mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı