600W PSU önerisi

ABN serisine baktım da ADN serisini ilk defa görüyorum. Tutup da o serinin PSU incelemelerine oturup bakmadım, dolayısıyla pek bilgim yok ama PK550D'nin A550BN'ye hemen hemen yakın olduğunu düşünürsek ADN serisinden 600W kapasiteli PSU'nun PK550D'den üstün olması mümkün değil, ADN ABN'den daha aşağıda konumlanmış. @Oreki daha iyi bilir orasını, yanlış olmasın.

Bu var mesela, fiyatı düşmüş yeni gördüm. Alınabilir bir model 600W üstü takıntınız varsa.

Şu konuda A600DN'yi tartışmıştık @Andar Han ile. Bakabilirsin.

Şu konuda A600DN'yi tartışmıştık @Andar Han ile. Bakabilirsin.

Kötüdür diyordum da bu kadarını tahmin etmemiştim. 😃 Ripple değeri ATX standartlarının dışına bile çıkıyormuş sanırım, artı grup düzenlemeli. Gördüğüm iyi oldu, teşekkürler.

Şu konuda A600Dn'yi tartışmıştık @Andar Han ile. Bakabilirsin.

A-bn iyi, a-dn kötü.
Pk iyi, pf kötü (kendi içinde de ayrıma gidiyor ve PF750W; PF550 ve PF650'den daha iyi),
FSP hpyer Pro h3'ten ise hdyro G PRO,
Rme'den ise rm ve bu ikisindense RMx (mi?) zaten anlaması zor bir de hem iyi hem de kötü ürünlere benzer isimler veriyorlar iyice benim gibi bilmeyen, sizin yorumlarınızı incik cincik edip bir şeyler anlamaya çalışan birisi için işi iyice zorlaştırıyorlar.
Ama az çok bir şey öğrendim pf'den adn'den Sharkoon vmp Gold Zero'dan uzak dur. (NZXT C = XPG probe) > (abn = pk) > Hyper H3

Son düzenleme:
(NZXT C = XPG probe)

XPG Probe değil. Pylon ile aynı. Pylon'un aksine hangi platform olduğundan emin değilim. İç yapının karakteristik özelliklerine baktığımda CWT'nin en yakın GPM600S platformunun olduğunu görüyorum belirli sebeplerden dolayı.

Probe, Hyper H3'ün bile altında.

Rme'den ise rm ve bu ikisindense RMx (mi?)

Performans olarak RMx (2021) > RMx (2018) > RM (2019). İç yapı olarak yine daima RMx üstün.

RMe kıyası biraz güç zira CWT değil, HEC üretimi bir unit. RMx ve RM'den daha kötü ama yine gideri var. Alınır.

sizin yorumlarınızı incik cincik edip bir şeyler anlamaya çalışan birisi için işi iyice zorlaştırıyorlar.

Boş vakitlerimde sürekli bunlara bakıyorum. Beynim yanıyor artık...

Sharkoon vmp Gold Zero'dan uzak dur.

Evet, eğer Sharkoon alınacaksa Silentstorm alınmalı. O epey kalitelidir.

30 TL daha verirseniz bu var ama pk-D ile ayni uretici ve aynı platform bu arada.

Hocam vallahi sağolun dedinizi aldım bir sonraki gün 2500TL oldu çok da iyi PSU teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı