600W PSU tavsiyesi

Palamutkafali

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Organizasyon sorunlusu
Selamlar. Bir PSU almayı düşünüyorum kaliteli olacak şekilde. Almayı düşündüğüm ürün ise aşağıdaki linkte. Sizce nasıl alınır mı? Veya bunu alma bu fiyata şunu al daha iyi performans alırsın diyebileceğiniz bir ürün var mı? 600Watt'dan aşağı almayı düşünmüyorum ileride sistemi yenileyeceğim için. Her türlü tavsiyeye açığım. İleri de RX5700 veya RTX 2060 Super gibi kartları veya yeni çıkacak olan RDNA 2 ya da ampere mimarili ekran kartlarını almayı düşünüyorum 600Watt kaliteli bir güç kaynağı yeterli olur mu sizce?

Hocam ben ürünü beğendim. Arkadaşlarım tavsiyelerde bulunacaktır. Değerlendirebilirsiniz.

Bu bütçede ne SHP 650 V2, ne de Cylon 600W alınır.
Size önerim şu şekildedir:
Eğer bütçenizi 50 TL aşabilirseniz:

Bu bütçede ne SHP 650 v2, ne de cylon 600W alınır.
Size önerim şu şekildedir:
Eğer bütçenizi 50 TL aşabilirseniz:

Bütçeyi aşabilirsin kardeşim 600 TL'ye kadar önerebilirsin. 20-30 TL daha aşılabilir bütçe.

Arkadaşın attığı high power 600w gold ürünü dün elime geçti beğendim gayet sessiz. cpu kablosu kısa biraz onun dışında gayet iyi.

Arkadaşın attığı High Power 600W Gold ürünü dün elime geçti beğendim gayet sessiz. CPU kablosu kısa biraz onun dışında gayet iyi.

CPU kablosu kısaysa alamam kasam Dark Guardian çok uzun anakart da mATX yetişmez aslında yetişir de kablolama düzgün olsun istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı