600W Sessiz PSU Tavsiyesi

Makaleler
9
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
1 seneyi aşkın bir süredir Hadron marka 650W bir PSU kullanıyorum. Hem CW sorunu var hemde 80+ sertifikası olmadığı için faturayı kabartıyor. En az 600W ve sessiz bir PSU almak istiyorum. Belirli bir bütçem yok ama 500-600TL'nin üzerine çıkmam.
Sistemim;
İ7 6700
1x8GB 2133MHZ
MSİ H110M PRO-D
Ekran kartım şuan yok. RX 570 almayı düşünüyorum.

SilverStone Strider Essential 700W 80+ Aktif PFC Güç Kaynağı (SST-ST70F-ES230) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri Şu an indirimde 350 TL, çok iyi fiyat.
600 TL verecekseniz de bu çok iyi: Fsp Hydro 700 Serisi 80Plus Bronze 700W Psu Fiyatı
Sistemi almadan araştırsaydınız keşke, Hadron gerçekten çok ama çok kötü. Everest bile daha iyi yani. Ayrıca Hı-Level SSD almışsınız, o da iyi değil. SSD neyse de Hadron'u kesinlikle atın çöpe gitsin, bedavaya dağıtılsa almayacağım bir PSU çünkü.

SilverStone Strider Essential 700W 80+ Aktif PFC Güç Kaynağı (SST-ST70F-ES230) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri Şu an indirimde 350 TL, çok iyi fiyat.
600 TL verecekseniz de bu çok iyi: Fsp Hydro 700 Serisi 80Plus Bronze 700W Psu Fiyatı
Sistemi almadan araştırsaydınız keşke, Hadron gerçekten çok ama çok kötü. Everest bile daha iyi yani. Ayrıca Hı-Level SSD almışsınız, o da iyi değil. SSD neyse de Hadron'u kesinlikle atın çöpe gitsin, bedavaya dağıtılsa almayacağım bir PSU çünkü.
Hocam normalde kasa ile beraber gelen 250W everest vardı. Arkadaş bedava verdi bu PSU'yu. 1 senedir çileden çıkarttı beni. Sistemi bize borcu olan bir bilgisayarcıya yaptırdık. SSD konusunda bir sıkıntı yaşamadım 3 senedir bana mısın demiyor ve sistemimi 6 saniyede açıyor.

Hocam bu nasıl olur?

Hocam bu nasıl olur?
İyidir, sorun çıkartmaz. Sistemi keşke ''BİLENE'' toplatsaydınız. I7 6700 koyup da yanına 750Ti takmak ne. Böyle bilmeyen insanlar ''AMD ısınıyor eğğğ'' diyen insanlarla aynı. Nerede ucuz parça varsa onu kullanırlar, I7 işlemcileri bilgisayarın tanrısı ilan ederler, yanına da en düşük seviye ekran kartı koyarlar, ''Yallah'' derler.

İyidir, sorun çıkartmaz. Sistemi keşke ''BİLENE'' toplatsaydınız. I7 6700 koyup da yanına 750Ti takmak ne. Böyle bilmeyen insanlar ''AMD ısınıyor eğğğ'' diyen insanlarla aynı. Nerede ucuz parça varsa onu kullanırlar, I7 işlemcileri bilgisayarın tanrısı ilan ederler, yanına da en düşük seviye ekran kartı koyarlar, ''Yallah'' derler.
Hocam 750 Tİ'ı sonradan taktım. Gt 420 vardı. O zamanlarda bilmiyordum bilgisayarları. Bu sistem geldikten sonra araştırmaya ve öğrenmeye başladım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı