60TL'ye Forza Horizon 4 almak mantıklı mı?

2 ayda araçların çoğuna sahip oluyorsun zaten basit oyun ayrıca yanında başka oyunlarda oynanıyor gayet mantıklı.

Forza dışında oynamaya değecek bir oyun yok Game Pass'te bence. 1 ay denemek için almıştım 2-3 saatten fazla oyun oynamamışımdır toplamda.

Sonsuzadek kalsın istiyorum ustam zaten aldım çoktan tek isteğim umarım yılbaşında daha ucuza düşmez.

Bence yılbaşı indirimlerini bekle düşerse daha ucuza alırsın düşmezse aynı fiyat olsa da bir kaybın olmaz.

Forza dışında oynamaya değecek bir oyun yok Game Pass'te bence. 1 ay denemek için almıştım 2-3 saatten fazla oyun oynamamışımdır toplamda.

Bence yılbaşı indirimlerini bekle düşerse daha ucuza alırsın düşmezse aynı fiyat olsa da bir kaybın olmaz.

Age of var.

Şimdi alıp 2 saat oynamadan bekletebilirsin, eğer kış indirimlerinde daha fazla indirime girerse de iade edip o fiyattan satın alırsın.

İyi Sosyaller 70 TL bakiyem var almak istediğim bir oyun fakat kararsız kaldım yılbaşı indirimlerinde daha da indirime girer mi? Yoksa şu an alacağım direkt.
Hocam bence almayın çünkü forza 3’te olduğu gibi yakın zamanda sunucuları kapatılacak.

Geri
Yukarı