60TL'ye Forza Horizon 4 almak mantıklı mı?

Ustam ben kararlıyım o konuda makul bir fiyatta fakat beklesem mi alsam mı çünkü geçen 30idi şimdi 60 yılbaşında kaç olur acaba.

Forza belli bir süre sonra sıkıyor. Ben olsam Game Pass alırdım hem birçok oyun denerdim hem de Forza 4 veya 5 oynardım.

Forza belli bir süre sonra sıkıyor. Ben olsam Game Pass alırdım hem birçok oyun denerdim hem de Forza 4 veya 5 oynardım.

Hocam yılbaşında oyun alırım 30, 40TL'ye fakat bu Steam bakiyesi ve ben her oyundan bir süre sonra sıkılıyorum Forza en azından beni mutlu edecek.

Doğru Steam bakiyesi kısmını atlamışım kusura bakmayın.

Peki hocam 70TL bakiyesiyle almak mantıklı mıdır yılbaşında da aynı fiyata düşer çünkü zamlandı oyun sonuçta.

Neyse hocam aynı fiyata düşer herhalde ben alıyorum oyunu bu gece de yüklemeye koyacağım.

Son düzenleme:
11 gün sonra kış indirimleri başlıyor Steam'de. O zamana kadar saklayın paranızı belki fiyatı düşebilir.
Düzenleme: Düşmeyebilir hocam. En düşük %67 indirim olmuş, şu anki indirim de %67. o yüzden düşmeyebilir. Siz alın oyununuzu. Yine de parayı saklayıp ileriyi beklemek size kalmış bir tercih.

1670705547342.png

11 gün sonra kış indirimleri başlıyor Steam'de. O zamana kadar saklayın paranızı belki fiyatı düşebilir.
Düzenleme: Düşmeyebilir hocam. En düşük %67 indirim olmuş, şu anki indirim de %67. o yüzden düşmeyebilir. Siz alın oyununuzu. Yine de parayı saklayıp ileriyi beklemek size kalmış bir tercih.

Eki Görüntüle 1599323

Ustam dedim gibi ben ahım şahım para harcamam şu ana kadar maksimum 45TL ödedim ki yakın zamanda da az oyun alırım elimdeki bakiyeyle de inceledim beni sıkmayacak ve yarış oyunu istediğim için aldım. Yılbaşı indirimlerinde de zaten maksimum 30TL civarı bir bütçe ayırırım fazlasını da versem azını da versem sıkılcam o yüzden aldım.

Basit düşüneceğim Forza Horizon 4'ü çok uzun süre oynayamayabilirsiniz zaten 5 var. Yeni oyunlarda 23'te gelir. Yani 4'ün çok aktifliği kalmaz.

O yüzden Game Pass almak 2-3 ay oradan her türlü oyunu sömürmek mantıklı olabilir. Yakında ona da zam gelme ihtimali yüksek. Deneyimlemenizi tavsiye ederim. Forza Horizon yanın da birkaç tane daha oyun oynamış olursunuz.
Oyun listesi : Xbox Game Pass Oyun Kütüphanesi | Xbox

Ama illa kütüphanem de dursun diyorsanız bir şey diyemem. Almak mantıklı olabilir.

Geri
Yukarı