620.000 TL altı araba tavsiyesi

Hocam 2. el alacağız 500.000 var ekleme yaparak 600.000 çıkarız oradanda 60.000TL cıvarlık arabayla pazarlık filanda yaparız diye düşündüm. Şu an annem yeni araba olsun derdinde babamla ben biraz daha BMW gibi kaliteli araçların 2010 model civarınada razıyız. Şık gözüken ve motorunda sıkıntı filan çıkmayan sağlam araç önerir misiniz? Özellikle çok aşırı yakmamalı 4x4 araçlar aşırı yakıyor. Ağır hasar kaydı olmayan km çok aşırı olmayan içide dışıda şık önerilerinizi bekliyorum.

Hocam 2. el alacağız 500.000 var ekleme yaparak 600.000 çıkarız oradanda 60.000TL cıvarlık arabayla pazarlık filanda yaparız diye düşündüm. Şu an annem yeni araba olsun derdinde babamla ben biraz daha BMW gibi kaliteli araçların 2010 model civarınada razıyız. Şık gözüken ve motorunda sıkıntı filan çıkmayan sağlam araç önerir misiniz? Özellikle çok aşırı yakmamalı 4x4 araçlar aşırı yakıyor. Ağır hasar kaydı olmayan km çok aşırı olmayan içide dışıda şık önerilerinizi bekliyorum.
•Honda Accord (Bütçede biraz zor)
•Opel İnsignia
•Honda Civic FD7-FD6
•Mercedes C W203
•Audi A4 B7
•Volkswagen Passat B6-B5.5

Son düzenleyen: Moderatör:
Temizi sanayiye sokmaz hocam. Ben olsam E46 alırdım masrafına da uğraşırdım genç adamım sonuçta. Anlaşılan siz aileye alıyorsunuz, o yüzden temiz Honda üzmez.
FD7-FD6 alabilecekken neden eski kasasını alsınlar ? Ayrıca BMW E46 kesinlikle alınmayacak bir model. Gün yüzü göstermez.

Geri
Yukarı