620.000 TL araba önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amerikan muscle her zaman iyidir şaşmaz ya. Dediğim gibi kardeşinin zevkini bilmiyoruz. Ben klasik araç seviyorum yeni arabalara çok fazla elektronik ve teknoloji koyuyorlar bu arabaya ters bir şey mekanik her zaman iyidir.
Evet bende klasik araçlara ilgim daha fazla yeni arabalar gereksiz pahalı. En iyisi eskilerde kalmaktır bana göre :)
Moda takıntısı var biraz. Modası olan bir otomobili sever modası geçince kullanmak bile istemez.
Suv veya spor türlerinden hangisini tercih eder?

30 bin'de 2017 model, lüx ve seri sayılabilir 180 beygir, içi de güzel.

Bir de bakarken gözüme çarptı, farklı bir şeyler isterse.

Evet bende klasik araçlara ilgim daha fazla yeni arabalar gereksiz pahalı. En iyisi eskilerde kalmaktır bana göre :)

Teknoloji arabalara işledikten sonra her şey değişti sürüş iyice yapaylaştı ne ararsan mekanikte var. Şimdi gidip kendime R35 almak yerine R34 R32 tercih ederim fiyatı ne kadar oahalıda olsa.

Moda takıntısı var biraz. Modası olan bir otomobili sever modası geçince kullanmak bile istemez.

Audi RS serizi zaten spor otomobil olarak geçer ve günlük kullanımdada üzmez. İsterseniz satılta olan gemi diye tabir edeceğim 2011 model BMW 750'li alabilirsiniz.

Konu troll beyler.
Kendisine 150k araba alıp kardeşine 620k almak. Yeme bizi.
@UBerk @enes.wtp kilit.
25 gün sonra ne oldu acaba. :D
Troll konular burada işlemiyor maalesef. Başka forumları deneyin.

@326001 hocamı etiketleyip, köşeme çekileyim :D .
Konu troll kardeşim.
Kendisine 25 gün önce 0 araba istemiş. Bütçe ise 150k. Şimdi ne değişti kardeşine 620k alıyor. :D
Zaten bir mesajı birini tutmuyor arkadaşın. Bir ara ABD'de çalışıyor. Bir ara öğrenci.
Konu troll kardeşim.
Kendisine 25 gün önce 0 araba istemiş. Bütçe ise 150k. Şimdi ne değişti kardeşine 620k alıyor. :D
Zaten bir mesajı birini tutmuyor arkadaşın. Bir ara ABD'de çalışıyor. Bir ara öğrenci.
ABD'de mühendis olarak çalışıyordunuz sanırım. Burada A01'de çalışmayı küçük görmüyorum. Troll açmasını küçümsüyorum, yanlış anlaşılmasın. Her meslek kutsaldır.
Konu troll kardeşim.

ABD'de mühendis olarak çalışıyordunuz sanırım. Burada A01'de çalışmayı küçük görmüyorum. Troll açmasını küçümsüyorum, yanlış anlaşılmasın. Her meslek kutsaldır.
Son olarak, 17 yaşında iseniz nasıl araba alacaksınız bu bir. 2 bir abi iseniz, kardeşiniz en fazla 16 olması lazım bu 2. İyi akşamlar herkese. Trol olmasa seve seve önerirdim ama maalesef troll. Hocam, bunu bil. İstersen bütçen 30k olsun, bu utanılacak bir durum değil. Her zaman f/p arabayı öneririm. Bütçe ayırmam. Yeter ki fake konu açmayın.

Son düzenleme:
@326001 yemin ederim zaman kaybı çıktı. Ben de saf saf yardım etmeye çalışıyorum :(. Neden troll konu açıp zamanımızı çalıyorsunuz? Neyse, güzel araba muhabbeti oldu en azından.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı