620.000 TL araba önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer büyük bir araba isterseniz ikinci el, 2017 model 520'ler var. Olabildiğince az KM'li bakmaya çalışıyorum.

Bence çok güzeller ama tabi, bir tık eski kalıyor.

O tofaşa bile kafii. Araba olsun yeter ona. Fakat almışken iyisini alalım.

Önemli olan tofaşa kafi olması değil şimdi zevkler ve renkler tartışılmaz diye bir şey var. En iyi fikir sahibi olma yöntemi nasıl arabalara ilgi duyduğudur illaki açıp Sahibinden'de araba bakmıştır.
Şimdi konu sahibi bir yerlere gelmiş hayatında ve kazancı iyi kardeşine gidecek para olsun ama mutlu olsun diye araba almak istiyor burada garipsenecek bir şey yok.
Açıkçası ben klasik arabayı hiçbir yeni nesil arabaya tercih etmem. Amerikan muscle klasik japon hep ilgi odağımdır şimdi kim istemezki bir R32 R34'ü 600HP yapıp lamboghini yemek. Veya altına bir tane 79 model charger çekip motor sesiyle huzuru bulmak. Veya altıma bir tane 240Z veya 280Z datsun ne hayallerimiz var inşallah gerçekleşir.
Ben şu durumda RS6 ve RS7'den yanayım.

Olsa alırdım. Ama yok. Olacağınıda sanmıyorum. Eğitim durumum belli. Gereksiz mesaj oldu gibi ama o an içimden geçenleri yazdım bir anda.

Yazılım mühendisi mezunuyum Amerika'da çalışıyorum. Bizim zamanımızda YGS vardı hiç çalışmadım 400 küsur puan ve 85K sıralama geldi. Üniversitede kendimi bayağı bayağı geliştirdim ve şu an geldiğim nokta belli. Eğitim kalitesi düşük fakat siz kendinizi geliştirmeye bakın.

Kardeşime abisinden jest olarak 620.000 TL'lik araba almak istiyorum. 4 aya 18 yaşına girecek (araba kullanmayı biliyor) ehliyet aldığı zaman elinin altında bulunsun diye alıyorum. Ayrıyaten okula araba ile gider.

Bu arada klasik araba sever misiniz bilmem ama ilginiz varsa mustang öneririm

Kendisine almıyor 18 yaşındaki kardeşine alıyor.

Kardeşine hitaben söyledim hocam.
Bu araba babamdan daha eski. Ayrıyaten genç işi önerebilirseniz çok sevinirim :)
.

Bu arada klasik araba sever misiniz bilmem ama ilginiz varsa mustang öneririm.

Amerikan muscle her zaman iyidir şaşmaz ya. Dediğim gibi kardeşinin zevkini bilmiyoruz. Ben klasik araç seviyorum yeni arabalara çok fazla elektronik ve teknoloji koyuyorlar bu arabaya ters bir şey mekanik her zaman iyidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı