6300 TL Sistem Tavsiyesi

Dostum yayın yapıcam amd bandında olması lazım

Burada bir rtx farkı var o kadar

Nasıl RTX farkı var senin seçtiğin işlemci i5 9400F geçemiyor benim seçtiğim işlemci i7 gücünde ve RTX olması sadece RTX kullanacağın anlamına gelmez GTX 1660Ti'dan 15-20 FPS fazla alıyorsun bilmeden yorum yapmazsan sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl RTX farkı var senin seçtiğin işlemci i5 9400F geçemiyor benim seçtiğim işlemci i7 gücünde ve RTX olması sadece RTX kullanacağın anlamına gelmez GTX 1660Ti'dan 15-20 FPS fazla alıyorsun bilmeden yorum yapmazsan sevinirim.
Bu konu sahibi benim rica edersem şekil yapma ve bana amd önermiceksen konudan çıkmanı rica ediyorum boş yapmana gerek yok ben öneri istiyorum tartışma değil

Son Güncelleme
İtopyadan Aldım R5 3600 ve gtx 1660ti ram 32 gb yaptım ve sıvı soğutma taktım yüksek overclock değerlerine çıkıcam herkese yardımı için tşk

32 gb ram şuan için israftan başka birşey değil. İleriye yatırım yaptınız sanırım ama 32 gb gerektirecek oyunlar çıkana kadar DDR5 çıkacaktır. Hayırlı olsun ne diyelim.

Sıvı soğutma 3600 için gereksiz. İşlemci zaten 4.2 Ghz değerine boost özelliği ile çıkıyor. Fazlasıyla iyi bir değer. İyi bir kule tipi soğutma yeterli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı