65 bin TL'ye RTX 4070 sistem toplama

Zamlanmış. 72.900 TL. Crucial seçmek zorunda kaldım SSD'yi.

Eki Görüntüle 1791651
bende o yüzden şaşırdım nasıl 67k oluyor diye
bu sistemde zaten 4080 var ssd yavaş ramler güzelde anakartın hem ddr4 hem ddr5 olabilme özelliği var mı bilmiyorum ama orda öyle yapmışsınız.
attığınız link ile bu fotoğraftakiyle alakası yok zaten

Hocam konu sahibi lütfen beni yanlış anlamasın ama konuyu açma sebebi danışmak veya fikir almak değilmiş kendi aklına koyduğu sistemi onaylamamızı istemesiymiş kendisine o fiyata kötü bir sistem olduğunu ikaz etmemize rağmen almakta ısrarlı ne diyebiliriz ki.
sistemin yerine ne koymam gerekiyor gidip 4080i seçsem bilgisayar yine 65bin olmayacak ne yerine ne koymam lazım söylemeniz lazım hem fikir almak hem de iyi mi kötü mü anlamak için açtım

bende o yüzden şaşırdım nasıl 67k oluyor diye
bu sistemde zaten 4080 var ssd yavaş ramler güzelde anakartın hem ddr4 hem ddr5 olabilme özelliği var mı bilmiyorum ama orda öyle yapmışsınız.
attığınız link ile bu fotoğraftakiyle alakası yok zaten

sistemin yerine ne koymam gerekiyor gidip 4080i seçsem bilgisayar yine 65bin olmayacak ne yerine ne koymam lazım söylemeniz lazım hem fikir almak hem de iyi mi kötü mü anlamak için açtım

Linkteki sisteme fotoğraftaki özelleştirmeleri yapman lazım yoksa alakaları olmaz tabi.

Geri
Yukarı