65 bine kadar laptop önerisi

Bütçe artarmı?

14700hx 4070 yerine 13700hx 4080 alınmalı.

Monster, HP Victus, Acer kalitesi ROG ile bir değil. Aradaki 9-10K'lık fiyat tamamen kalite ve isime gidiyor açıkçası, tercih sizin.

Evet, diğer ürünlere göre biraz daha üst segment cihazlar oluyorlar. Aynı performansı alabileceksem ama daha uygun fiyatlı cihazlara yönelmek isterim. ROG ürünleri benim de hoşuma gidiyor ve fiziksel olarak birkaç mağazada deneme şansım oldu. Özellikle tasarım ve soğutma konusunda mest etti beni. Teşekkür ediyorum öneriniz için.

Çok güzel cihazlar ama beni aşıyorlar fiyat olarak ; -;

Evet, diğer ürünlere göre biraz daha üst segment cihazlar oluyorlar. Aynı performansı alabileceksem ama daha uygun fiyatlı cihazlara yönelmek isterim. ROG ürünleri benim de hoşuma gidiyor ve fiziksel olarak birkaç mağazada deneme şansım oldu. Özellikle tasarım ve soğutma konusunda mest etti beni. Teşekkür ediyorum öneriniz için.

Çok güzel cihazlar ama beni aşıyorlar fiyat olarak; -;

4-5 sene kullanırsınız problemsiz kaçırmayın.

Bütçe artarmı?

14700hx 4070 yerine 13700hx 4080 alınmalı.
Çok güzel cihazlar ama beni aşıyorlar fiyat olarak ; - ;

Teşekkür ediyorum, kendi deneyiminiz var mı ürün hakkında? Soğutması vb. ?

Urunu kullanmiyorum ancak testlerine bakabilirsiniz. Sogutma acisindan gayet iyi termal tasarimi guzel zaten. Malzeme kalitesi de gayet iyi seviyede. 2K 165Hz guzel bir ekranla geliyor. 17.3" versiyonunda bu ekran 240Hz. Normalde Nitro 16 onerecektim fiyatlari cok zamlandi. Su an alinabilecek en mantikli 4070 cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı