650.000 TL araba önerisi

bedirhans

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim. 650.000₺ civarına araç arıyorum. Çok sık kullanacağımdan dolayı beni sık sık sanayiye sokmayacak bir araç bakıyorum. Ayrıca uzun yolda yeterince hızlanabilen, neden aldım diye pişman etmeyecek bir araç bakıyorum. Bu konuda önerilere açığım.
Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Öncelikle herkese mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim. 650.000₺ civarına araç arıyorum. Çok sık kullanacağımdan dolayı beni sık sık sanayiye sokmayacak bir araç bakıyorum. Ayrıca uzun yolda yeterince hızlanabilen, neden aldım diye pişman etmeyecek bir araç bakıyorum. Bu konuda önerilere açığım.
honda civic yada toyota corolla alırdım ben

Hafif ticari sıfır araç düşünür müsün? Ona göre öneri yaparım. Diğer türlü bu fiyatta kilometresi yüksek düz otomobiller bulunuyor.

Hafif ticari sıfır araç düşünür müsün? Ona göre öneri yaparım. Diğer türlü bu fiyatta kilometresi yüksek düz otomobiller bulunuyor.

Maalesef, açıkçası hatchback araba bakıyorum daha çok. Polo, Fiesta, Corsa gibi.

honda civic yada toyota corolla alırdım ben
Ford Focus, Honda Civic, Toyota Corolla
Bu üçünden birini seçerdim.
Bu fiyat bazında Toyota veya Honda 2008 2009 model bakmak gerekiyor. Cesaret edemiyorum o kadar eskiye gitmeye sıkıntılı olur diye.

Volkswagen Passat/Jetta veya Opel grubuna bakın derim. Uzun yolda hızlansın diyorsanız sedan araç bakın.

Bu fiyat bandına saydığuınız arabalar asla tercih edilmemeli.

O paraya temiz bir Insignia bulursanız güzel olur eskiden vardı her açıdan iyiydi.

O paraya bulunmaz. 800 bine bile bulunmuyor.

Volkswagen Passat/Jetta veya Opel grubuna bakın derim. Uzun yolda hızlansın diyorsanız sedan araç bakın.

Ayrıca sedan olunca uzun yolda hızlı mı gidiyor anlamadım ben. Toros sedan alsın o zaman o da sedan sonuçta.

BMW alırsan tamirci olursun Opel'e bak derim.

Opel alırsa da BMW kadar olmasa da tamirci olur gibi. Hem sadece BMW ve Opel mi var seçenek olarak?

Maalesef, açıkçası hatchback araba bakıyorum daha çok. Polo, Fiesta, Corsa gibi.

Bu fiyat bazında Toyota veya Honda 2008 2009 model bakmak gerekiyor. Cesaret edemiyorum o kadar eskiye gitmeye sıkıntılı olur diye.

İlla HB mi olsun? Neden hb? Fiesta olabilir. Polo ve Corsa asla alınmaz. Hadi Polo neyse de Corsa'ya bulaşmayın.

0 ayarında Egea bulunabilir. Hem egea'nın hb modeli de var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı