650.000 TL araba önerisi

Ayrıca sedan olunca uzun yolda hızlı mı gidiyor anlamadım ben. Toros sedan alsın o zaman o da sedan sonuçta.
Anladığınız açıya bağlı o biraz :) Siz kulağınızı tersten tutmak gibi anlamışsınız, sedan araçların motor gücü daha yüksek oluyor bu sebeple çok çok daha iyiler maksimum hızda.

Bu fiyat bandına saydığuınız arabalar asla tercih edilmemeli.

O paraya bulunmaz. 800 bine bile bulunmuyor.

Ayrıca sedan olunca uzun yolda hızlı mı gidiyor anlamadım ben. Toros sedan alsın o zaman o da sedan sonuçta.

Opel alırsa da BMW kadar olmasa da tamirci olur gibi. Hem sadece BMW ve Opel mi var seçenek olarak?

İlla HB mi olsun? Neden HB? Fiesta olabilir. Polo ve Corsa asla alınmaz. Hadi Polo neyse de Corsa'ya bulaşmayın.

0 ayarında Egea bulunabilir. Hem Egea'nın HB modeli de var.

Egea, Peugeot 301, Citroën C elyesse, Renault Clio, Symbol, Opel Astra, I20, Focus ve Sandero önerebilirim bu fiyata. Astra sıkıntı olabilir ama gerisinin hiçbir sıknıtısı olmaz. Sadece konfor anlamında pek bir şey bekleme. Ama eğer bunları tercih edersen yıllarca sıkıntısız binersin. Kaza yapsan çerez parasına tamir olurlar. Yakıtı koklarlar.

motor gücü daha yüksek oluyor

Kim diyor hocam bunu? Özellikle günümüzde motorlar standart. Geçmiş dönemde üretilenler ise o kadar fark ettirmiyor. HB araba daha hafif oalcağı için arayı kapatır. Her hb daha güçsüz diye de bir şey yok. Ayrıca her araba sahibine göre kükrer. Corier uzun yolda basınca 190 görüyor.

Egea, Peugeot 301, Citroën C elyesse, Renault Clio, Symbol, Opel Astra, I20, Focus ve Sandero

Ayrıca bunların modelleri yüksek olur diğer araçlara göre. 2019 model bile bulabilirsin belki.

Bu fiyat bandına saydığuınız arabalar asla tercih edilmemeli.

O paraya bulunmaz. 800 bine bile bulunmuyor.

Opel alırsa da BMW kadar olmasa da tamirci olur gibi. Hem sadece BMW ve Opel mi var seçenek olarak?

İlla HB mi olsun? Neden hb? Fiesta olabilir. Polo ve Corsa asla alınmaz. Hadi Polo neyse de Corsa'ya bulaşmayın.

0 ayarında Egea bulunabilir. Hem egea'nın hb modeli de var.
Yok tabii ki illa hb olsun istemiyorum sadece hb ağırlıklı bakıyorum. Arabadan tek beklentim beni sık sık sanayiye sokmaması. Hb ağırlıklı bakma sebebimde sürerken daha rahat hissetmem yani tamamen alışkanlık aslında yoksa sedan da olabilir tabii ki.

Yok tabii ki illa hb olsun istemiyorum sadece hb ağırlıklı bakıyorum. Arabadan tek beklentim beni sık sık sanayiye sokmaması. Hb ağırlıklı bakma sebebimde sürerken daha rahat hissetmem yani tamamen alışkanlık aslında yoksa sedan da olabilir tabii ki.

Astra'larda kronik bir sorun vardı seni sanayiye sokabilecek ama neydi hatırlamıyorum. Corsa falan gibi arabalarda ençler tarafından çok tercih edilen ve eski kasaları kadar olmasa da yine yazımlınlanan araçlar olduğu için sıkıntı yaratabilir. Bunların dışında saydığım arabaları gönül rahatlığı ile kullanırsınız.

Astra'larda kronik bir sorun vardı seni sanayiye sokabilecek ama neydi hatırlamıyorum. Corsa falan gibi arabalarda ençler tarafından çok tercih edilen ve eski kasaları kadar olmasa da yine yazımlınlanan araçlar olduğu için sıkıntı yaratabilir. Bunların dışında saydığım arabaları gönül rahatlığı ile kullanırsınız.
Çok teşekkür ettim sağolun dediğiniz arabalara bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı