650-800 TL kulaklık önerisi

Bütçe
650-800
Üstte yazdım tekrar söylüyorum Alpha S Cloud 2'den iyi değil.
Bir tık daha iyi.

The HyperX Cloud 2/Cloud II and the HyperX Cloud Alpha S are very similarly performing gaming headphones but the Cloud Alpha S are slightly better. The Cloud Alpha S have a bit better controls such as a bass slider on each ear cup. They also feel slightly better built and have companion software that allows you to adjust the mic level. The Cloud 2, on the other hand, have a slightly better performing boom microphone. On the downside, it should be noted that both headphones have inconsistent bass and treble delivery, and neither have a full EQ to account for it.

880'e çıkabilirseniz Cloud 2 almanızı öneririm. Daha önce ASUS ROG Fusion 300, Razer Kraken v2'te, Cloud Alpha S kullandım fakat hiçbiri Cloud 2 kadar iyi değil. Cloud Alpha S yanına bile yaklaşamıyor Cloud 2'nin.

Alpha S deneyimlemiş birisi olarak Alpha serisini önermiyorum. Alpha'nın 7.1'i de yok zaten, hiç alınmaz.

Alpha S ürünü zaten iyi bir ürün değil o yüzden memnun kalmamışsınızdır. Bende zamanında denemiş birisi olarak söylüyorum yeterli bir ses kartı ile Alpha modeli Cloud 2'den çok daha iyi olacaktır.

Arctis 5 kullanıyorum, sıktığı ve pek rahat olmadığı doğru. Dip ses sorunu yaşamadım, ses kalitesi fena değil gibi fakat aynı fiyat aralığında farklı bir ürün kullanmadığım için pek bir şey diyemem.

Rahatlık konusunda Logitech G Pro'dan iyisine denk gelmedim.

Ses kartı olan tüm kulaklıklarda olur ama belli bir ses düzeyinin üstüne çıkınca başlar bu sorun. Bu kulaklıkta her ses düzeyinde bu sorun var. Ama onun dışında gayet kaliteli bir model.

B450 ile B550 anakartlar için genelde HyperX Cloud Alpha modelini öneriyorum. Şu anki fiyatı ile bütçenizi 100 TL aşıyor ama ikinci elden temiz Cloud Alpha kovalayabilirsiniz.
Anakart için eskiden onlar ucuzdu, param var sorun yok.
880'e çıkabilirseniz Cloud 2 almanızı öneririm. Daha önce ASUS Rog Fusion 300, Razer Kraken V2 TE, Cloud Alpha S kullandım fakat hiçbiri Cloud 2 kadar iyi değil. Cloud Alpha S yanına bile yaklaşamıyor Cloud 2'nin.

Alpha S deneyimlemiş birisi olarak Alpha serisini önermiyorum. Alpha'nın 7.1'i de yok zaten, hiç alınmaz.
Steelseries'ten uzak dur.

Daha ucuza X570 Tomahawk varken gereksiz.

Bu bütçeye;
ALC 1200 veya ALC1220P ses yongası için
Bunu öneririm veya bunu:

Bütçe artarsa:
Not: 7.1 olmadığı için Alpha alınmaz. Sadece Alpha S'e bakın.

Dipnot: Sağlık açısından 2.el kulaklık önermem.
Cloud 2'nin görünüşünü hiç beğeniyorum ama aralarında ciddi bir kalite farkı varsa alabilirim. Mikrofon, rahatlık gibi özellikleri nasil?
Arctis 5 kullanıyorum, sıktığı ve pek rahat olmadığı doğru. Dip ses sorunu yaşamadım, ses kalitesi fena değil gibi fakat aynı fiyat aralığında farklı bir ürün kullanmadığım için pek bir şey diyemem.

Rahatlık konusunda Logitech G Pro'dan iyisine denk gelmedim.
O zaman Arctis 5 almayacağım.
@P R O F O U N D @methz @botstepz Hyper X Cloud 2, Corsair Void Elite Premium arasında kaldım. Hangisi daha iyidir sizce?
@P R O F O U N D @methz @botstepz Hyper X Cloud 2, Corsair Void Elite Premium arasında kaldım. Hangisi daha iyidir sizce?

Son düzenleme:
Cloud 2'nin görünüşünü hiç beğeniyorum ama aralarında ciddi bir kalite farkı varsa alabilirim. Mikrofon, rahatlık gibi özellikleri nasil?
Görünüş hariç aradığın her şeyi verebilecek bir kulaklık.
@Rory @methz @botstepz Hyper X Cloud 2, Corsair Void Elite Premium arasında kaldım. Hangisi daha iyidir sizce?
Corsair de uzak durulması gereken bir marka. HyperX Cloud 2 iyidir.

Cloud 2'nin görünüşünü hiç beğeniyorum ama aralarında ciddi bir kalite farkı varsa alabilirim. Mikrofon, rahatlık gibi özellikleri nasıl?

@P R O F O U N D @methz @botstepz HyperX Cloud 2, Corsair Void Elite Premium arasında kaldım. Hangisi daha iyidir sizce?
@P R O F O U N D @methz @botstepz HyperX Cloud 2, Corsair Void Elite Premium arasında kaldım. Hangisi daha iyidir sizce?

Bence bunu da düşünmelisin.

Cloud 2'yi alabilirsiniz gönül rahatlığıyla. Gözlük kullanıyorsanız deri ped birazcık rahatsız edebilir, ben o yüzden kadife kullanıyorum çok daha rahat.

HyperX Cloud Alpha S için Realtek® ALC887 yeterli mi? Yeterli değilse bile yanında harici bir ses kartı ile geldiği için verimli kullanabilir miyim?​

Yeni konular

Geri
Yukarı