650-800 TL arasi kulaklık önerisi

xiaoMizahşör

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar bana en iyi 800 TL alti kulaklık lazim. Razer olursa iyi olur ama daha iyileri varsa söyler misiniz? şık ve kulagı agrıtmasın. Benım kafamdakıler Razer Kraken X, Razer blackshark V2 X, Rampage RM-K60 drop Plus ve HyperX Cloud Alpha. Bunlardan daha ıyisi varsa söyleyin konusalim. Simdiden teşekkürler.

Dostlar bana en iyi 800 TL alti kulaklık lazim. Razer olursa iyi olur ama daha iyileri varsa söyler misiniz? şık ve kulagı agrıtmasın. Benım kafamdakıler Razer Kraken X, Razer blackshark V2 X, Rampage RM-K60 drop Plus ve HyperX Cloud Alpha. Bunlardan daha ıyisi varsa söyleyin konusalim. Simdiden teşekkürler.
Bu bütçede drop plus yanlış olacaktır. Kraken X'i sakın ama sakın almayın. Kafa bandı çok çabuk kırılıyor. Ses yonganız iyi ise blackshark V2X alabilirsiniz. Eğer elinizde düzgün bir dac varsa ve 800lük bütçenin tamamını kullanabiliyorsanız şu dacla beraber V2 alabilirsiniz. Gerek müzikte gerek oyunda çok kaliteli bir ses alırsınız. Cloud alpha bu bütçede değmez. Yerine Cloud 2 düşünebilirsiniz ancak dac+blackshark v2 x daha güzel bir ses performansı verecektir. Ayrıca mikrofonu da cloud 2 den iyidir.

Bu bütçede drop plus yanlış olacaktır. Kraken X'i sakın ama sakın almayın. Kafa bandı çok çabuk kırılıyor. Ses yonganız iyi ise blackshark V2X alabilirsiniz. Eğer elinizde düzgün bir dac varsa ve 800lük bütçenin tamamını kullanabiliyorsanız şu dacla beraber V2 alabilirsiniz. Gerek müzikte gerek oyunda çok kaliteli bir ses alırsınız. Cloud alpha bu bütçede değmez. Yerine Cloud 2 düşünebilirsiniz ancak dac+blackshark v2 x daha güzel bir ses performansı verecektir. Ayrıca mikrofonu da cloud 2 den iyidir.
Hocam Kraken TE, Cloud 2'ye göre nasıldır? Ayrıca bu V2 TE nedir?

Hocam Kraken TE, Cloud 2'ye göre nasıldır? Ayrıca bu V2 TE nedir?
Hocam ses kalitesi olarak o modelle ilgili bir bilgim yok malesef. Ancak kraken serilerine ön yargım var. Kendim kulaklıkları uzun süre kullanan biriyim ve onlarda rahat edemiyorum. Dolayısıyla çok iyi bir araştırmam da yok kusura bakmayın.

Ses kartları hakkında bilginiz var mı hocam? Hangi anakartlarda ses yongası iyi?
Hocam genel olarak anakart tarafında sadece Realtekleri kıyaslayabilirim. Başka kullanan varsa malesef bilmiyorum. DAC olarak bakarsak bu üstteki linkte attığım 800 TL civarına satılan Dragonfly black yongası üstünde olan geliştirmelerle Dragonfly rede yakın ses veriyor. Müzik için mükkemmel oyunlarda ortlama. Üstelik fiyatı da efsane. Eğer iyi olacağını bildiğiniz bir kulaklığınız varsa bu DAC ile uçuyor resmen. PCI olanlarda ise benzer bütçede önerim PCI tarafında 5.1 Surround ve midlerin en net olduğu ses için Creative sound blaster audigy FX. Üst segmentlerle ilgili pek bilgim yok malesef.

Hocam genel olarak anakart tarafında sadece Realtek'leri kıyaslayabilirim. Başka kullanan varsa maalesef bilmiyorum. DAC olarak bakarsak bu üstteki linkte attığım 800 TL civarına satılan Dragonfly Black yongası üstünde olan geliştirmelerle Dragonfly Red'e yakın ses veriyor. Müzik için mükkemmel oyunlarda ortlama. Üstelik fiyatı da efsane. Eğer iyi olacağını bildiğiniz bir kulaklığınız varsa bu DAC ile uçuyor resmen. PCI olanlarda ise benzer bütçede önerim PCI tarafında 5.1 Surround ve midlerin en net olduğu ses için Creative Sound Blaster Audigy FX. Üst segmentlerle ilgili pek bilgim yok maalesef.

Teşekkürler hocam :).

Hocam genel olarak anakart tarafında sadece Realtek'leri kıyaslayabilirim. Başka kullanan varsa maalesef bilmiyorum. DAC olarak bakarsak bu üstteki linkte attığım 800 TL civarına satılan dragonfly Black yongası üstünde olan geliştirmelerle dragonfly Red'e yakın ses veriyor. Müzik için mükkemmel oyunlarda ortlama. Üstelik fiyatı da efsane. Eğer iyi olacağını bildiğiniz bir kulaklığınız varsa bu DAC ile uçuyor resmen. PCI olanlarda ise benzer bütçede önerim PCI tarafında 5.1 Surround ve midlerin en net olduğu ses için Creative Sound Blaster Audigy FX. Üst segmentlerle ilgili pek bilgim yok maalesef.

1: Peki hocam senin önerdigin en iyisi 800 TL alti söyler misin?
2: Ben Cloud 2 veya blackshark

Bu bütçede drop Plus yanlış olacaktır. Kraken X'i sakın ama sakın almayın. Kafa bandı çok çabuk kırılıyor. Ses yonganız iyi ise blackshark v2X alabilirsiniz. Eğer elinizde düzgün bir DAC varsa ve 800'lük bütçenin tamamını kullanabiliyorsanız şu DAC'la beraber V2 alabilirsiniz. Gerek müzikte gerek oyunda çok kaliteli bir ses alırsınız. Cloud Alpha bu bütçede değmez. Yerine Cloud 2 düşünebilirsiniz ancak dac+blackshark V2 X daha güzel bir ses performansı verecektir. Ayrıca mikrofonu da Cloud 2'den iyidir.

3: Hocam birisi Razer Kraken tourağment önermis kararsiz kaldim kulklik konusunda iyisin degil mi?
Ucunude cevaplarsan daha iyi olur

Geri
Yukarı