650 TL kasa önerisi

Bütçe
650
Hocam bende araştırıyorum bayağıdır bulduklarımı söyleyeyim Aerocool Airhawk Duo 719 TL ve Sharkoon TG6 100 TL aşıyor bütçenizi ama ikisi de sağlam kasalar.

50059AAD-8DE1-4518-8347-E3AC1DB2C342.jpeg
988CFBB5-ABB5-412B-AE5D-1B2E85CDD012.jpeg
DD653B81-034E-4204-B9FB-0021E347CB26.jpeg

Senin gösterdiğin kasada çok güzel istersen Sharkoon lit 200 kasa alabilirsin ön tarafa 2 fan daha eklediğinde hava akımı konusunda çok daha iyi oluyor. Kullanıyorum çok memnunum. Kalan parayla kasanın üst kısmına RGB fan alıp daha da güzelleştirebilirsin ya da alacağın CPU'ya eklersin daha iyi CPU soğutucu alırsın.
Kasa incelemesi 3:10 da başlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyat.

Sharkoon lit 200 tanıtım videosu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ön kısmının mesh değil de cam olması sıkıntı yapmıyor mu ?

Bende aynı modeli kullanıyorum, ilk öncelikle ARGB kontrolcüsü çok yetersiz. 3 adet fan aldım ve sadece 1 tane takabiliyorum. Mesh bir model olmadığı için önünü çıkarmanız lazım ki çirkin duruyor.

Ön kısımda 3 adet fan, üst kısımda 2 adet RGB fan var. Öndeki 3 fanı PSU bağladım diğer fanları kontrolcüde yandaki LED'i ise anakarta bağladım sen beceremediysen ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• af70db1a-5339-443c-8fb1-6bb075523f61.jpg
    af70db1a-5339-443c-8fb1-6bb075523f61.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 36
Ön kısımda 3 adet fan, üst kısımda 2 adet RGB fan var. Öndeki 3 fanı PSU bağladım diğer fanları kontrolcüde yandaki LED'i ise anakarta bağladım sen beceremediysen ne yapabilirim?
Becerememek? PSU ile ne alakası var? Anakartımda tek ARGB girişi olduğu için sıkıntı olabilir mi? Sadece 1 port boş kaldığı için diğer 2 ARGB fan boşta kalıyor.

Becerememek? PSU ile ne alakası var? Anakartımda tek ARGB girişi olduğu için sıkıntı olabilir mi? Sadece 1 port boş kaldığı için diğer 2 ARGB fan boşta kalıyor.

Anakartıma takılı olan sadece yanda ki LED var. Diğer 6 fanın 3 adet olanı RGB'li onlar kontrolcüde diğer 3 fan PSU da takılı öndeki RGB'li cam de kontrolcüde yani ben becerebilmişim sen nasıl yapamadım keşke araştırıp alsaydın.

Anakartıma takılı olan sadece yanda ki LED var. Diğer 6 fanın 3 adet olanı RGB'li onlar kontrolcüde diğer 3 fan PSU da takılı öndeki RGB'li cam de kontrolcüde yani ben becerebilmişim sen nasıl yapamadım keşke araştırıp alsaydın.
Bakın, siz RGB diyorsunuz ben ARGB lütfen "araştırıp" yazın.

Ön kısmının mesh değil de cam olması sıkıntı yapmıyor mu?

Hayır yaratmıyor ama mesh kasa al sen bu forumda cam kasa önerilenleri linç ediyorlar. Ben görünüş için bu kasayı aldım. Cam olduğu için ön kısma fan üst kısma fan aldım sıkıntısız kullanıyorum.

Sistemimin videosu: İndir Shot 20210305 121351966 mp4

Yeni konular

Geri
Yukarı