650 TL mekanik klavye önerisi

Evet sanırım gerçekten öyle bir sorunu var. Redragona çıkıyor sanırım tüm kapılar mümkünse numpadli olsun.

Bir de RGB olsun gözüme güzel gözüksün 700'e kadar çıkarım.

Hocam bu klavyenin esprisi nerede yani pek esprili durmuyor iç aksama ve Switch'lere para veriyoruz herhalde.
Outemu Gaote switchleri var, biraz giriş seviye. %60 olarak çok güzel klavyeler var da TKL/Tam panel olarak alternatifler sınırlı maalesef.

Bir de RGB olsun gözüme güzel gözüksün 700'e kadar çıkarım.

Hocam bu klavyenin esprisi nerede yani pek esprili durmuyor iç aksama ve Switch'lere para veriyoruz herhalde.

Hocam yanlış anlamayın fakat şu zamanda klavye piyasasına göre bütçeniz 3/1 yani çok bir şey beklememeniz lazım RGB olsun Redragon olmasın numpadlı olsun böyle çok bir seçeneğiniz yok fazla belki birkaç tane bulabilirsiniz onun dışında çok bir seçeneğiniz yok o bütçeyle.

Arkadaşlar bütçem maksimum 650 mümkünse red Switch RGB mekanik klavye arıyorum RGB olmasa da olur Rainbow'un bir zararı yok ama RGB olursa zevkli olur. Gamepower Ogre vardı bir zamanlar artık göremiyorum bulan olursa link atarsa sevinirim.

Eğer RGB şart değilse ve red Switch istiyorsan şu linkteki güzel bir klavye. Eğer dersen RGB olsun Performax xetra veya xargon modellerine bakabilirsin.(linktekini almayı düşünüyorum)

Geri
Yukarı