650 TL mekanik klavye önerisi

2-3 haftadır kullanıyorum 530TL'ye aldım, RGB'leri oldukça yetenekli, RGB şeriti, red Switch'leri ve şükürler olsun ki bilek desteği var.

Bence takip et stoklara gelince alabilirsin.

Dostum Gamepower almayı düşünüyorum ya birçok kullanıcı önermiyor biliyorum ama saber kaliteli bir ürünü olduğunu düşünüyorum biraz daha uzun kullanım testlerine bakıp larar vereceğim veya Rampage rk 210.

Ustune biraz daha koyma şansın varsa https://www.hepsiburada.com/rampage-kb-r81-red-switch-rgb-mekanik-oyuncu-klavye-pm-HB00000OTPJF bu klavyeyi onerırım aktif sekilde kullanan arkadasım var gayet memnun.

Bütçemi 900'e kadar çıkardım Gamepower Rampage gibi markalardan almayı düşünmüyorum aşık olduğum Gamepower Ogre RGB red Switch'ten bile vazgeçtim kötü yorumların çoğunluğundan dolayı. Sanırım G213 alıp keyfime bakacağım sanırım ama red Switch istiyorum🥲

Bütçemi 900'e kadar çıkardım Gamepower Rampage gibi markalardan almayı düşünmüyorum aşık olduğum Gamepower Ogre RGB red Switch'ten bile vazgeçtim kötü yorumların çoğunluğundan dolayı. Sanırım G213 alıp keyfime bakacağım sanırım ama red Switch istiyorum🥲

Bu kronik sorun ne belalı bir şey ya bezdim resmen arkadaş 900 TL'ye kadar çıktım sırf kaliteli bir şey alayım diye her yerde bir marka düşmanı var Logitech gibi bir firmaya bile sallıyor bu insanlar her markaya sallayan bir kitle var ve benim gibi insanların kafasını karıştırıyorlar bu kadar kasmayın arkadaş.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bütçem maksimum 650 mümkünse red Switch RGB mekanik klavye arıyorum RGB olmasa da olur Rainbow'un bir zararı yok ama RGB olursa zevkli olur. Gamepower Ogre vardı bir zamanlar artık göremiyorum bulan olursa link atarsa sevinirim.

Bütçeni biraz aşıyor bunu alabilirsin ben kullanıyorum mavi Switch biraz sesli ama klavye çok hoş gözüküyor.

Arkadaşlar bütçem maksimum 650 mümkünse red Switch RGB mekanik klavye arıyorum RGB olmasa da olur Rainbow'un bir zararı yok ama RGB olursa zevkli olur. Gamepower Ogre vardı bir zamanlar artık göremiyorum bulan olursa link atarsa sevinirim.
Hacı üstüne ekle biraz logitech g213 prodigy al pişman olmazsın

Geri
Yukarı