650 TL mekanik ve RGB klavye önerisi

Bu klavye güzelmiş duruyor hocam.

Uzun zamandır Rainbow kullanıyorum çok sıktı fakat bu bütçeye madem yok şart olmasın RGB.
Ayrıca dış görünüşe göre klavye alınmaz. Şahsen ben arkadaşın attığı klavyeye pek ısınamadım. Ancak kullanmadığım için bir şey demeyeceğim. Belki de gerçekten çok iyi bir klavye. Ancak ben bilmiyorum.

Ayrıca dış görünüşe göre klavye alınmaz. Şahsen ben arkadaşın attığı klavyeye pek ısınamadım. Ancak kullanmadığım için bir şey demeyeceğim. Belki de gerçekten çok iyi bir klavye. Ancak ben bilmiyorum.

Dış görünüşe göre alınmaz demişsiniz, sadece tasarımına bakarak pek ısınmadığınızı söylediniz. Bu bütçede olan çoğu klavyeden daha iyi Z11 ve Z11t. Normalde Z11 önerecektim ama RGB istediği için Z11t modelini önerdim. Ama Z11t alması içinde bütçeyi artması lazım.

Dış görünüşe göre alınmaz demişsiniz, sadece tasarımına bakarak pek ısınmadığınızı söylediniz. Bu bütçede olan çoğu klavyeden daha iyi Z11 ve Z11t. Normalde Z11 önerecektim ama RGB istediği için Z11t modelini önerdim. Ama Z11t alması içinde bütçeyi artması lazım.
Tasarıma bakarak söylemedim. Aliexpress üzerinden alınan SSD'ler bazen çakma çıkabiliyor. O yüzden bu site üzerinde satılan gerçekten ucuz teknolojik ürünlere sıcak bakmıyorum. Yani dış görünüş için söylemedim bunu.

Tasarıma bakarak söylemedim. AliExpress üzerinden alınan SSD'ler bazen çakma çıkabiliyor. O yüzden bu site üzerinde satılan gerçekten ucuz teknolojik ürünlere sıcak bakmıyorum. Yani dış görünüş için söylemedim bunu.

SSD almıyoruz burada, ayrıca hepsini aynı satıcı mı satıyor? Hayır. Böyle yerlerde satıcıya bakacaksınız.

Geri
Yukarı