650 TL'ye mouse tavsiyesi

Bütçe
500-650TL
Eliniz ne kadar büyük? Ve ne tür tutuyorsunuz?
Palm şeklinde tutuyorum.El boyutum fazla büyük değil

Sabre pro brick oluyor firmware güncellemesi yaparken. Ve kronik bir sorun bu. Kendi sabremi sinirden çöpe attım. Geri bile yollamadım. Fiyatının uygun olmasının sebebide budur. Denk gelirse uğraşırım diyorsa alsın
Bu alacağım mouse 30 gün içinde alacağım 3. Mouse olacak o yüzden şu an alacağım mouse takıp uğraşmadan kullanmak istiyorum

Bu alacağım mouse 30 gün içinde alacağım 3. Mouse olacak o yüzden şu an alacağım mouse takıp uğraşmadan kullanmak istiyorum
Delux 124 mm boyutu var, ortalama bir boyut denilebilir. Eliniz çok büyük olmadığı için, uyacağını düşünüyorum.

2 3 sene üstüne çıkar kırbacı vururum diyorsanız deathadder v2 öneririm fakat bütçenizi biraz aşıyor. Yok bütçemin altında olsun diyorsanızda delux m800 e vereceğiniz paraya m700 3389 sensörlü modeli alın 500 lira. 150 liranız cebinizde kalsın. Aynı zaten

2 3 sene üstüne çıkar kırbacı vururum diyorsanız deathadder v2 öneririm fakat bütçenizi biraz aşıyor. Yok bütçemin altında olsun diyorsanızda delux m800 e vereceğiniz paraya m700 3389 sensörlü modeli alın 500 lira. 150 liranız cebinizde kalsın. Aynı zaten
Bütçe yaratabilirsem eğer 862 TL n11 den Razer deathadder v2 almayı düşünüyorum teşekkür ediyorum

Bütçe yaratabilirsem eğer 862 TL n11 den Razer deathadder v2 almayı düşünüyorum teşekkür ediyorum
Rica ederim

Bende deathadder v2 kullanıyorum çok memnunum. Hemde custom. 2 güne pc olan eve geçeceğim.fotosunu atıp hortlatırım konuyu

Wireless istersen ikinci el G305 bakabilirsin, eline uygunsa düşünmeden al, güzel mouse. Benim elime uygun olmadığı için Glorious alıp G305'i 750 TL'ye satışa koydum. Ben KDA versiyonu diye bu fiyata koydum ama 550-600 civarına da bulabilirsin.
Kablolu olarakta Glorious MODEL-D yada MODEL-O öneririm. Genelde TİERLİST lerde adı olan mouselar bunlar. Yine ikinci el olarak G703 bakabilirsin, İkinci el rampage FURZY Z'de bakabilirsin, kendi üretimleri değil sadece marka bastırılmış bir ürün, sensörü felan çok ideal, orjinal markası Pwnage, ikinci el bulabilirsen bunu da tavsiye ederim. Deathadder v2 modeline de bakabilirsin, focus plus sensöre sahip, gayet iyi. Benim tavsiyelerim bunlar, yine istersen tavsiyelerimi detaylı ve liste olarak yazabilirim.

Eski ve sorunlu bir model. Bence delux modelinden şaşmayın.
Bu markayı merak ettiğim ve bilmediğim için soruyorum, 1-2 yıl boyunca sorunsuz kullanan birileri var mı? Sorun çıkarsa gönderilebilecek bir servisi var mı yakın zamanda Almanya'ya gittim o kadar marka arasından hiçbir ürününü göremedim, youtube gibi yerlerde ürünlerinin incelenme rehberi/videoları yok gibi bir şey. Araştırdığımda Çin şirketi olduğunu görüyorum, sorunsuz bir marka olduğu gözükmüyor çünkü yabancı forumlarda sorun yaşayanlar olmuş.

Geri
Yukarı