6500-7000 TL Sistem Toplama

Karacahmetx

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar, ilk defa masaüstü bir sistem toplayacağım. Kendim İtopya aracılığıyla bir sistem oluşturdum.

Anakart: B450
İşlemci: R5 3600
Ekran kartı: 1660ti Armor OC
RAM: Adata 8×2 3000Mhz
Kasa: Cm Mb501l
Depolama: Adata 512GB M2 Ssd
Monitör: AOC C24G1

Sistemimi oluştururken dikkat ettiklerim beni 3-4 yıl boyunca idare etmesi ve 1080P Ultra ayarlarda oyun oynayabilmek. Oynadığım oyunlar ise LOL, CS:GO, GtaV, The Witcher 3, tarzı rekabetçi ve hikayeli oyunlar.
Sistemimle ilgili merak ettiklerim parçalar arası uyumluluk ve stabilite. Onun dışında önerilerinize ve fikirlerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar, ilk defa masaüstü bir sistem toplayacağım. Kendim İtopya aracılığıyla bir sistem oluşturdum.

Anakart: B450
İşlemci: R5 3600
Ekran kartı: 1660ti Armor OC
RAM: Adata 8×2 3000Mhz
Kasa: Cm Mb501l
Depolama: Adata 512GB M2 Ssd
Monitör: AOC C24G1

Sistemimi oluştururken dikkat ettiklerim beni 3-4 yıl boyunca idare etmesi ve 1080P Ultra ayarlarda oyun oynayabilmek. Oynadığım oyunlar ise LOL, CS:GO, GtaV, The Witcher 3, tarzı rekabetçi ve hikayeli oyunlar.
Sistemimle ilgili merak ettiklerim parçalar arası uyumluluk ve stabilite. Onun dışında önerilerinize ve fikirlerinize açığım.

Bu sistem de yayın, render vs. yapacak mısınız?

Yoksa sadece oyun mu oynayacaksınız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı