6500-7500 TL laptop önerisi

Önerileriniz için teşekkür ederim, ancak dediğim gibi asıl amacım iş için dediğiniz laptopların bataryaları yaklaşık 2 saatte bitmekte ve normal kullanımda ortalama 4 saat dayanmakta. Daha zarif ve iş odaklı bana uygun olduğunu düşündüğüm bir laptop buldum şu anda değerlendirme aşamasındayım bu sürede önerilere açığım, tekrardan teşekkürler :)

Önerileriniz için teşekkür ederim, ancak dediğim gibi asıl amacım iş için dediğiniz laptopların bataryaları yaklaşık 2 saatte bitmekte ve normal kullanımda ortalama 4 saat dayanmakta. Daha zarif ve iş odaklı bana uygun olduğunu düşündüğüm bir laptop buldum şu anda değerlendirme aşamasındayım bu sürede önerilere açığım, tekrardan teşekkürler :)

Önemli değil :) iş için alacaksanız kasa malzemesi iyi olması bataryası fazla gitmesi lazm.

Bunun gibi güncel bilgisayarlar yeni nesil işlemciyle gelmeye başladı. Diğer firmalardan da Intel 10. nesil makineler artar. Kısa zamanda almaya bakın derim malûm ekonomi çok iyi değil vergiler daha da artmaya devam edecek.

Yazılım amaçlı kullanacağım daha çok. i5/i7 işlemcili ekran kartı tercihen MX olan, oyun oynayan biri değilim ancak en azından GTA V orta veya düşük ayarlarda akıcı oynatabilsin istiyorum. Batarya süresi benim için önemli bu sebep ile Gaming laptoplardan vazgeçtim ama arkadaş arasında beni yüz üstü bırakmasın tabii dediğim gibi en azından GTA V orta ayarlarda çalışsa fena olmaz :)

O fiyata alacağın her laptopta GTA 5'i Ultra 60 FPS oynarsın

Yeni konular

Geri
Yukarı