6500-7500 TL laptop tavsiyesi

stron37

Hectopat
Arkadaşlar ben bu fiyat aralığında bir laptop almak istiyorum ama mümkünse MSI, Lenovo, ASUS gibi markaların tasarımı sade ürünlerini önerin.

Arkadaşlar ben bu fiyat aralığında bir laptop almak istiyorum ama mümkünse MSI, Lenovo, ASUS gibi markaların tasarımı sade ürünlerini önerin.
Sade tasarım istemişsin ancak bu konuda çok başarılı olduğu için bunu öneriyorum Abra A5 V16.6.5 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Bu indirim değil, aynı laptopu farklı yerlerde aynı fiyata bulabilirsiniz, hepsiburada genelde bunu yapmakta, normal fiyata verip indirim gibi gösteriliyor.

On numara soba hocam.
Bizzat arkadaşımdan denedim, fan ayarları doğru yapılırsa her oyunda ısınmıyor, zaten 200 tl ye bir harici soğutucu alıp altına koyarsa serin serin oynar. Onun dışında zaten her laptop ısınır.
Abra A5'den iyidir.
Forumda objektif olun ve Haterlık yapmayın lütfen.

Bizzat arkadaşımdan denedim, fan ayarları doğru yapılırsa her oyunda ısınmıyor, zaten 200 tl ye bir harici soğutucu alıp altına koyarsa serin serin oynar. Onun dışında zaten her laptop ısınır.
Monster pişmanlıktır. Neden daha iyi laptop almak yerine 200 TL daha verip soğutucu alsın?
Forumda objektif olun ve haterlık yapmayın lütfen.
8 GB RAM var Abra A5'de? Gayet objektifim.

Monster pişmanlıktır. Neden daha iyi laptop almak yerine 200 TL daha verip soğutucu alsın?

8 GB RAM var Abra A5'de? Gayet objektifim.

Dostum 400 TL ekleyip 2x8 yapabiliyor belleği. Yine de önerdiğiniz laptoptan ucuz oluyor, üstüne soğutucuyu alsa yine hemen hemen aynı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı