6500 TL'ye kadar telefon önerisi

LorSlimepwx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bana bir telefon lazım. Telefonlardan anlamama rağmen karar veremiyorum.
Not: Telefonu çok fazla zorlayan oyun oynamam(PUBG Mobile, Genshin Impact gibi)
Fiyat: 4000-6500
Gerekliler: 90 Hz ve orta oyun performansı.

2.elden Mi 10T Pro, OnePlus 8, S10 Plus, iPhone SE 2020 gibi amiral gemisi olan telefonlara bakmanızı tavsiye ederim. Sıfır almayı bu bütçede önermiyorum çünkü ederi 3000TL olan telefona eklenen vergi onu 2 katına çıkarıyor, yani çöp denecek bir telefonu alırken aslında sadece devlete vergi ödemiş sayılıyorsunuz.

2.elden mi 10t Pro, OnePlus 8, S10 Plus, iPhone SE 2020 gibi amiral gemisi olan telefonlara bakmanızı tavsiye ederim. Sıfır almayı bu bütçede önermiyorum çünkü ederi 3000TL olan telefona eklenen vergi onu 2 katına çıkarıyor, yani çöp denecek bir telefonu alırken aslında sadece devlete vergi ödemiş sayılıyorsunuz.

Önerileriniz için sağ olun. Fakat bu telefonların 2.elleri benim bütçemi biraz aşmakta ve yaşadığım şehirde yok biraz da az bir şeyler önerebilir misin?

2.elden mi 10t Pro, OnePlus 8, S10 Plus, iPhone SE 2020 gibi amiral gemisi olan telefonlara bakmanızı tavsiye ederim. Sıfır almayı bu bütçede önermiyorum çünkü ederi 3000TL olan telefona eklenen vergi onu 2 katına çıkarıyor, yani çöp denecek bir telefonu alırken aslında sadece devlete vergi ödemiş sayılıyorsu.

Bir de ben oyun oynuyorum ama çok değil benim güçlü bir cihazım var oradan bu yüzden bana gündelik ve Hz yüksek bir telefon lazım. Yani kamerası ve Hz yüksek olsun yeter he bir de Helio işlemci olmasın çok kötü oluyorlar :D

Son düzenleme:
Sana bunu öneririm ama helio islemciler o kadar kotu degil ozellikle bu bütcede simdi sana note 10 s ve a23 islemcisinin farkini aticam

Snapdragon 680 a23 ün
Helio g95 note 10s in kararı sen ver ayrica ram kamera gibi ozelliklerdede note 10s daha iyi

Önerileriniz için sağ olun. Fakat bu telefonların 2.elleri benim bütçemi biraz aşmakta ve yaşadığım şehirde yok biraz da az bir şeyler önerebilir misin?
Nerede yaşıyorsunuz? Yakınınızdaki ilanlardan öneri yapabilirim. Bulunduğunuz şehirde ilan az ve fiyat fazla ise param güvende ile farklı illerden alabilirsiniz 2 3 kez telefon aldım o özellikle ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Nerede yaşıyorsunuz? Yakınınızdaki ilanlardan öneri yapabilirim. Bulunduğunuz şehirde ilan az ve fiyat fazla ise Param Güvende ile farklı illerden alabilirsiniz 2 3 kez telefon aldım o özellikle ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Bursa'da yaşıyorum. Evet Param Güvende güzel bir seçenek, ben ilk olarak Xiaomi Redmi 10C düşünmüştüm işlemciside iyi fakat 60Hz olması biraz kötü oldu yoksa kesin ihtimal onu alabilirdim.

Bursa'da yaşıyorum. Evet Param Güvende güzel bir seçenek, ben ilk olarak Xiaomi Redmi 10C düşünmüştüm işlemciside iyi fakat 60Hz olması biraz kötü oldu yoksa kesin ihtimal onu alabilirdim.
Dostum redmi 10c snapdragon 680 kullaniyo istersrn bidaha düşün bütün snapdragon islemciler iyi diye bisey yok helio nun bazi sıkıntıları olabilir ama sp 680 drn %30 daha iyi performans veriyor

Yeni konular

Geri
Yukarı