6500TL'ye GTX 1070Tİ Ryzen 5 2600X Sistem Alınır Mı?

Palit Dual ekran kartını önermiyorum fazla ısınan bir kart ve soğutma tasarımı başarılı değil.

Bir tane arkadaş Palit modelli GTX 1050Ti kullanıyordu. Gayette memnundu diye hatırlıyorum.
Üst seviye modellerinde ısınan bir kart. Bende Palit 1080 Dual modeli mevcuttu fazla ısınıyordu. 1070 Tİ ise de aynı durum olacaktır eminim. 80'i geçiyordu bildiğimiz tek fanlı referans kartlarıyla aynı performansı veriyordur. Belki aldığım kart mı çok ısınıyordu bilemem ama değiştirdim direkt.

Bir tane arkadaş Palit modelli GTX 1050Ti kullanıyordu. Gayette memnundu diye hatırlıyorum.
1050 Ti ısınan bir kart değil, aynı sonuçları 1070 Ti'da beklemek saçma olur. Sistemde ekran kartı ve CPU hariç tüm bileşenlerden kısmışlar. 1070 Ti içeren sistem kuruyorsun anakartta 2 ram slotu var 8GB ve tek modül RAM kullanılmış. Satıcıya değinmiyorum bile, Teknobiyotik almayın derim.

1050 Ti ısınan bir kart değil, aynı sonuçları 1070 Ti'da beklemek saçma olur. Sistemde ekran kartı ve CPU hariç tüm bileşenlerden kısmışlar. 1070 Ti içeren sistem kuruyorsun anakartta 2 ram slotu var 8GB ve tek modül RAM kullanılmış. Satıcıya değinmiyorum bile, Teknobiyotik almayın derim.
Anladım.
Önermiyorsanız sistem toplayabilir misiniz bu bütçeye?

Seçilen parçalar belli yani ucuz ancak bu fiyatta sanırım parça parça alsanız bile toplayamazsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı