Çözüldü 6500XT ekran kartı güncellemesi sonrası takılma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AdemTiktak

Attopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda hiçbir problem yoktu her şey 10 numara AMD Radeon 6500XT var. Bugün ekran kartı güncellemesini yaptıktan Sonra Oyunlarda bilgisayar acayip derecede kasmaya başladı. Eski sürümü yükledim yeni sürümü sildim kapatıp açtım bilgisayarı sıfırladım Fakat hiçbir şekilde bir çözüm alamadım. GTA 5(FiveM) de yaklaşık 130 150 FPS alırken bir anda 20 FPS almaya başladım Valorant'tada acayip derecede kasıyor. Bilgisayardan soğudum. Yardımcı olur musunuz :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyununun ayarlarından fullscreen oynuyorsun degil mi?

Hocam merhaba bugün acayip derece sinirlenip garantiye götürdüm. Uzun uzun uğraştı ve sorunu çözdü. Neden kaynaklı tam anlamadım ama M.2 SSD'yi değiştirdi artı olarak BIOS'u güncelledi. Şu an AMD uygulamasını yüklemeden 80-90 FPS'i görüyorum. Sence tekrar yüklemeli miyim AMD uygulamasını? O riski alayim mı?
Hocam sadece Driver'ı güncelledim başka hiçbir şey yapmadım güncelleme yaptıktan sonra FPS düşüşü başladı bilgisayardan soğudum 12 saattir bu iş ile uğraşıyorum yarın sabah bu iş ile uğraşacağım eğer aktif olursanız yine dediklerinizi yaparım teşekkür ederim

Ben yardımcı olacagım sana, arastırayım sabaha donerim.

Oyununun ayarlarından fullscreen oynuyorsun degil mi?

Hocam merhaba bugün acayip derece sinirlenip garantiye götürdüm. Uzun uzun uğraştı ve sorunu çözdü. Neden kaynaklı tam anlamadım ama M.2 SSD'yi değiştirdi artı olarak BIOS'u güncelledi. Şu an AMD uygulamasını yüklemeden 80-90 FPS'i görüyorum. Sence tekrar yüklemeli miyim AMD uygulamasını? O riski alayim mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam merhaba bugün acayip derece sinirlenip garantiye götürdüm uzun uzun uğraştı ve sorunu çözdü neden kaynaklı tam anlamadım ama M.2 SSD'yi değiştirdi artı olarak BIOS'u güncelledi şu an AMD uygulamasını yüklemeden 80 90 FPS'i görüyorum sence tekrar yüklemeli miyim AMD uygulamasını o riski alayim mı))

Tabii ki yüklemelisin, stabillik acısından. FreeSync ayarını kapattıgın zaman sorunun cozulur bu arada, yeni okudum konuyu kapsamlıca :)

Geri
Yukarı