650TL'ye PSU önerisi

Fiyatına oranla bu da çok kötü bir PSU.
Hocam adam akıllı psular 1k - 1.5kdan başlıyor fsp olsun corsair olsun ama bu fiyat bandında rampage gibi markalar almaktansa bu modeli önerdim (çevremde kullanan ve sıkıntı çıkartmayan olarak) daha iyi bir model varsa atabilirsiniz.

PSU'larda ucuza kaçmamayı öneririm ömür boyu kullanırsınız 10 yıl garantisi oluyor patlarsa bütün sistemi beraberinde götürebilir.

İstediğiniz modeli seçtikten sonra buradan kalitesini teyit edebilirsiniz.

Listede C - Low End sekmesi bitiminden sonra gelen PSU'lardan kaçının. (D bölümü EntegreGPU'lar için)

Biraz bütçe çıkılabilirse:

Yoksa:

Biraz bütçe çıkılabilirse:

Yoksa:
Aerocool iy mi ? Verimli kullana bilir miyim? Arkadaşlar bomba diyor bu dedikleri gibimi.

Şu anki fiyatıyla değil ama yakın zamanda indirimde yakalarsanız:

Amazon'da 800 üstüne çıkıyor Amazon'dan almak istiyorum. Başka siteler Amazon kadar iyi değil.

Kaliteli bir ürün değil ancak bu bütçedeki diğer ürünlerden daha iyi bir ürün, ancak bütçeniz imkan veriyorsa öbür attığım FSP'yi almanızı öneririm.

Amazon linki atın bana başka sitelere artık güvenmiyorum. Mekanik klavyem vs çöp oldu arkasında durmuyorlar Amazon gibi.

Kaliteli bir ürün değil ancak bu bütçedeki diğer ürünlerden daha iyi bir ürün, ancak bütçeniz imkan veriyorsa öbür attığım FSP'yi almanızı öneririm.

Bütçe maksimum 700 ayrıca bu sisteme 1000TL gibi para vermek istemiyorum. Verimli olsun bir de patladığı zaman sisteme zarar vermesin. İstediğim bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı