650W RX 5700XT ve R5 3600 sisteme yetmiyor mu?

Slarex

Centipat
Bu gün Ultra ayarlarda CS oynarken fark ettim, ekran kartım (Sapphire RX 5700 XT Pulse) 180W güç kullandı bu bazen 200'de oluyor. 650W PSU kullanıyorum, bazen anakarttaki USB portuna bağlı RGB klavyenin RGB'si kapanıyor, söküp takınca geri geliyor. Acaba sistemde bir sorun mu var? İşlemcim R5 3600. bir de son driveri yükledikten sonra fanların sesinin değiştiğini fark ettim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ekran kartını 3600X ve CV650 ile kullanıyorum. Bir sıkıntı yok. Tabi PSU marka model de önemli burada.

Bu gün Ultra ayarlarda CS oynarken fark ettim, ekran kartım (Sapphire RX 5700 XT Pulse) 180W güç kullandı bu bazen 200'de oluyor. 650W PSU kullanıyorum, bazen anakarttaki USB portuna bağlı RGB klavyenin RGB'si kapanıyor, söküp takınca geri geliyor. Acaba sistemde bir sorun mu var? İşlemcim R5 3600. bir de son driveri yükledikten sonra fanların sesinin değiştiğini fark ettim. Şimdiden teşekkürler.

AMD yazılımraı çok PSU tüketiyor GTX'e göre ve de RX 5700XT'nin o kadar PSU tüketmesi az normalde 420W tüketmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla tahminen PSU yetmiyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı