6600 XT FPS düşüşü

razershot

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, 2 ay önce XFX 308 6600 XT marka ve AMD Ryzen 5600G işlemcili bir sistem satın aldım, sistemi ince hesaptan aldım her şey kurulu geldi, driverlarda dahil. PC ilk kurduğumda LoL de yüksek ayarlarda serbest Full ayarlarda oyun başlangıcında 700 800 FPS arasında bir değer aldım sonra oyun içinde de 400 altına düşmedi hiç, ama içgüdüsel olarak driveri güncellendi. Güncellemeden önce fanları belli bir hız da açıktı letler de açıktı ekran kartının yani ekran kartı kullanılır vaziyetteydi. Güncellemeden sonra letler ve fanlar söndü şu an da çok zorlanmadığı zaman ekran kartı fanları ve ışıkları yanmıyor ve oyunda 200 FPS sabitleme rağmen120'lere kadar düşüyor FPS. İşlemcim APU yani ekran kartlı bir işlemci diye sanki tüm yükü işlemciye yüklüyor oda ısınınca FPS düşüyor ve tam performans almamaya neden oluyor gibi hissediyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler 🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD driverlarından dolayı böyle FPS düşmeleri olabiliyor eski sürüm driver kur tekrar bir de öyle dene FPS değerlerini. Eğer düzelirse aynı driverı kullanmaya devam et başka gelecek driver güncellemesini yüklersin.

Eski sürümü hatırlamıyorum ilk geldiğinde yüklü olan sürümü neredne bulabilirim?

AMD driverlarından dolayı böyle FPS düşmeleri olabiliyor eski sürüm driver kur tekrar bir de öyle dene FPS değerlerini. Eğer düzelirse aynı driverı kullanmaya devam et başka gelecek driver güncellemesini yüklersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı