6600XT Apex'de FPS düşüyor

Ardaq

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
6600XT 5600 16 GB RAM'im var ama drop yiyorum. Depolama alanim az 512 M.2 SSD var ama boş alan 72. O yüzden olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı driver update yaptıktan sonra benim de başıma gelir, her seferinde de sistemi yeniden başlatarak sorunu çözdüm. Yeniden başlatmayı denedin mi?

Ekran kartı driver Update yaptıktan sonra benim de başıma gelir, her seferinde de sistemi yeniden başlatarak sorunu çözdüm. Yeniden başlatmayı denedin mi?

Sanırsam ekran kaydini acitigim zaman oluyor simdi tekrar deneyeceğim kisayolu kapattim en kotu driveri düşüreceğim surumu.

Yakın zamanda iyice oyunun içine ettiler.

* Kuzey Amerika turnuvasında hile açtılar, hatta turnuvaya dahil olmadan oyuncuların bilgisayarlarına sızarak (veya başka bir şekilde) yaptılar. Esas nokta turnuvaya dahil olmadan yaptılar bunu.

* Geçenlerde veri yedeklemeye çalışırken birkaç saatlik veriyi kaybettiler, halen o verileri kurtarmakla uğraşıyorlar. En azından bunu telafi etmek adına (!) 8 adet normal Apex paketi verdiler.

* Son birkaç gündür oyunun sunucu iletişiminde ciddi sorunlar yaşanıyor, güvenli yerlerde olmasak ya bölge dışına ya da rastgele sıkan birisine ölecektik. Komik olan kısmı maç içerisinde bazı zamanlarda sık sık yaşanıyor olması. Şimdilik fena değil.

Yani sorun senden kaynaklı bile olmayabilir. Tavsiyem, son sürüm WHQL sürücüyü ya da bir önceki WHQL sürücü ile oyunu denemendir. Ayrıca Firing Range'de sorun yaşamıyorrsan muhtemelen oyun kaynaklıdır.

Yakın zamanda iyice oyunun içine ettiler.

* Kuzey Amerika turnuvasında hile açtılar, hatta turnuvaya dahil olmadan oyuncuların bilgisayarlarına sızarak (veya başka bir şekilde) yaptılar. Esas nokta turnuvaya dahil olmadan yaptılar bunu.

* Geçenlerde veri yedeklemeye çalışırken birkaç saatlik veriyi kaybettiler, halen o verileri kurtarmakla uğraşıyorlar. En azından bunu telafi etmek adına (!) 8 adet normal Apex paketi verdiler.

* Son birkaç gündür oyunun sunucu iletişiminde ciddi sorunlar yaşanıyor, güvenli yerlerde olmasak ya bölge dışına ya da rastgele sıkan birisine ölecektik. Komik olan kısmı maç içerisinde bazı zamanlarda sık sık yaşanıyor olması. Şimdilik fena değil.

Yani sorun senden kaynaklı bile olmayabilir. Tavsiyem, son sürüm WHQL sürücüyü ya da bir önceki WHQL sürücü ile oyunu denemendir. Ayrıca firing Range'de sorun yaşamıyorrsan muhtemelen oyun kaynaklıdır.

Tamamdır hocam sağ olun deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı