6700 TL GTX 1070 Oyuncu Bilgisayarı Toplama

alonedark334

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Aşağıda resimler ile belirttiğim sistem uyumlu mudur? Teşekkürler.

DEĞİŞTİRME !!.png
DEĞİŞTİRME !!!.png

Sisteminiz benim düşüncelerime göre gayet güzel olmuş sanırım bütçeden dolayı RAM 8 GB olarak seçmişsiniz ilerleyen zamanlarda da RAM takviyesini yapınca gayet güzel olur. Güzel günlerde kullanın hayırlısı olsun.

Monitörler hakkında pek bir fikrim yok onun için arkadaşlar öneride bulunurlar zaten.

6.7k-m.png
teknobiyotik.com'dan toplandı.

Bütçenizi biraz aştı sebebi ise monitör. Bu sisteme 2K monitör şart. Anakartı Z170-A seçtim sebebi ise 10faza sahip olması MSI Gaming M3 ise 7 faza sahip. Z170-A O.C konusunda M3'den daha iyi.

Edit:Asrock K4 faz açısında Z170-A'dan daha iyimiş ve daha uygun onu tercih etmen daha iyi olucaktır. Bu arada senin ekledeğin monitörü bir aralar bende düşünüyordum gittim bir mağazada gördüm monitörün yüksekliği çok az çok basık duruyor. 27' olanı vardı sanırım 28 de olabilir onu tercih etmediğiniz sürece yaklaşmayın derim.

Son düzenleme:
İşlemci: İ7 6700K
Anakart: ASRock Fatal1ty Z170 Gaming K4
RAM: Kingston HyperX Fury 16 (2x8) GB 2400 Mhz
Ekran Kartı: Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming
HDD: Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM
SSD: Corsair Force LE 240 GB
İşlemci Soğutucu: Silverstone AR01
Kasa: Corsair Carbide Spec-01
Güç Kaynağı: Aerocool KCAS 80+Bronze 750 W
Monitör: LG 25" 25UM58-P
Toplam 6752 TL

Teknobiyotik'ten toplandı. Seçmiş olduğun monitörü ekledim, yanına da GTX 1070 yerine 1080 koydum. Zaten monitörün sahip olduğu çözünürlük sayesinde darboğaz gibi bir sorunla uğraşmamış olursun.

Sisteminiz benim düşüncelerime göre gayet güzel olmuş sanırım bütçeden dolayı RAM 8 GB olarak seçmişsiniz ilerleyen zamanlarda da RAM takviyesini yapınca gayet güzel olur. Güzel günlerde kullanın hayırlısı olsun.

Monitörler hakkında pek bir fikrim yok onun için arkadaşlar öneride bulunurlar zaten.
RAM 16 GB zaten 8x2 GB

İşlemci: İ7 6700K
Anakart: ASRock Fatal1ty Z170 Gaming K4
RAM: Kingston HyperX Fury 16 (2x8) GB 2400 Mhz
Ekran Kartı: Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming
HDD: Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM
SSD: Corsair Force LE 240 GB
İşlemci Soğutucu: Silverstone AR01
Kasa: Corsair Carbide Spec-01
Güç Kaynağı: Aerocool KCAS 80+Bronze 750 W
Monitör: LG 25" 25UM58-P
Toplam 6752 TL

Teknobiyotik'ten toplandı. Seçmiş olduğun monitörü ekledim, yanına da GTX 1070 yerine 1080 koydum. Zaten monitörün sahip olduğu çözünürlük sayesinde darboğaz gibi bir sorunla uğraşmamış olursun.
Eline sağlık. İyi bir sistem olmuş. Sorum şu. O CPU soğutucu kaç mhz OC ye dayanır ? :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı