5000 TL GTX 1070 Oyun Bilgisayarı Toplama

İşlemciniz K serisi ve iyi bir soğutmanız yok. Direkt hata. Seçtiğiniz 1070 referans tasarım ve kullanılamayacak kadar soğutması yetersiz. Kasanız çok kötü, ayrıca kendi PSU'su olmasına rağmen 500W bir PSU almışsınız ama zaten 500W katiyen yetmez. Sistem baştan aşağı hatalarla dolu.
Screenshot_2017-02-25-23-24-32.png

Bu sistem efsane oldu. 400 TL daha ekleyebilirseniz üst düzey bir performans elde edeceksiniz. Ama illa ki 5000 TL olsun diyorsanız baştan toplarım.

Bende şöyle bir şey topladım. Tabi yanlış bir parça seçimi varsa arkadaşlar uyarırsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• sadasdsad.png
    sadasdsad.png
    34,7 KB · Görüntüleme: 134
Bende şöyle bir şey topladım. Tabi yanlış bir parça seçimi varsa arkadaşlar uyarırsa sevinirim.
Bir hatası yok. Güzel sistem ancak Rx480 öneririm 1060 yerine. Daha ileriye dönük olur. Bu arada 400 tl daha fazla verip Ryzen alırsanız bilgisayarınız uçabilir.

Bir hatası yok. Güzel sistem ancak Rx480 öneririm 1060 yerine. Daha ileriye dönük olur. Bu arada 400 tl daha fazla verip Ryzen alırsanız bilgisayarınız uçabilir.

Test sonuçlarına bakacak olursak Ryzen tabi ki daha avantajlı ama şimdi arkadaş tutturur belki AMD istemem diye o yüzden :D Ayrıca RX 480'de olabilir.

Seçtiğiniz kasa ve güç kaynağını kesinlikle değiştirin. Ayrıca hem seçtiğiniz kasada PSU var hem de ekstra PSU seçmişsiniz.

Dostum bu sistem tam bjr canavar. 5200 tl oldu ama anakartın yanında Msi Ds-B1 mouse hediye. Kesinlikle almalısın bunu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20170226-111421.png
    Screenshot_20170226-111421.png
    42,6 KB · Görüntüleme: 110
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı