6700 XT sistem takılıyor

Alazzzz

Hectopat
Oyunlarda milisaniyelik stutterlıyor sistemim driverları, chipset driverları denedim değişiklik olmadı. Yabancı forumlarda bazı aynı sorunu olan arkadaşlara PSU'dan dolayı olabilir denmiş. PSU dışında da fikirlerinizi bekliyorum.

Sistemim R5 5600.
6700 XT.
3000MHz Crucial 2x8 RAM.
650 watt Everest PSU.
B450 Tomahawk anakart.

Anladım hocam fakat Fortnite, Dying Light 2 DX12 modlarında oynuyorum aynı sorun onlarda da mevcut. Sizin PSU modelinizi öğrenebilir miyim?
Sistem gereksinimlerinize göre yapmaması lazım, hele her oyunda. Klişe olacak ama DDU ile eski sürücüyü silip 22.10.2, 22.5.1 ya da en güncel AMD sürücüsünü kurun, bir de öyle deneyin hocam.

Benim PSU'm High Power Element BR 750W 80+.

Sistem gereksinimlerinize göre yapmaması lazım, hele her oyunda. Klişe olacak ama DDU ile eski sürücüyü silip 22.10.2, 22.5.1 ya da en güncel AMD sürücüsünü kurun, bir de öyle deneyin hocam.

Benim PSU'm High Power Element BR 750W 80+.

Siz de aynı karta sahipsiniz sanırım ben de problem yaşıyorum da yardımcı olabilir misiniz?

Benim PSU'm High Power element br 750W 80+.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Denedim bu arada tüm driverları aklıma gelen tek şey PSU'nun rezilliği.

Siz de aynı karta sahipsiniz sanırım ben de problem yaşıyorum da yardımcı olabilir misiniz?

Hocam benim problemim milisaniyelik düşmeler ben çoğu karta göre iyi FPS alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı