6700 XT sistem uygulamalarda siyah ekran veriyor

Funny

Kilopat
PowerColor Red Devil 6700 XT ekran kartına sahibim. 22.5.1'de iken herhangi bir sorun yaşamadım. 22.11.2'e geçtikte sonra Adobe Photoshop'ta belli bir süre geçtikten sonra siyah ekran yiyorum. Bir yandan tarayıcı (Edge) de açık. Resetlemek zorunda kalıyorum. Oyun oynarken siyah ekran yemiyorum. Şu anlık sadece Photoshop'ta oluyor bu durum. Mesela az önce de Photoshop ile ilgilenirken bir yandan Edge'den bir şeye bakıyordum, hemen yedim. Bu arada 3. kez falan 22.11.2'i silip tekrar yükledim. Dün 22.5.1'deydim, son sürüme tekrar geçeyim dedim. Yine yedim. Sebebi nedir?

Ha bu arada 22.5.1'de de driver siliniyordu sürekli, mecbur aygıt yöneticisinden sürücüye geri dön tarzı bir işlemle ondan kurtulabildim. 5500 XT kullanıyordum hiç sorun yaşamadım anlamadım.

Genelde son sürümler biraz hatalı olur eski sürümde kalmanız sizin için daha iyi olabilir sonrasında en son gelen güncellemenin iyileştirme yaması çıkacaktır onunlar düzeltmiş olurlar.

Genelde son sürümler biraz hatalı olur eski sürümde kalmanız sizin için daha iyi olabilir sonrasında en son gelen güncellemenin iyileştirme yaması çıkacaktır onunlar düzeltmiş olurlar.
Onda da driver siliniyor, uğraştırıyor ya. Windows update de güncellediğinden çakışıyormuş galiba da son sürümde öyle bir sorun yok. Yeni karta geçtik sorun yaşamaya başladım şaka gibi vallahi. 2 yıldır 5500 XT kullanırken bir kere hata aldığımı hatırlamıyorum düzgün. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı