6700 XT yamuk plaka problem yaratır mı?

Sağ olun hocam çok iyi bilgiler verdiniz, ben de gaming geni aradım 54 dakika bekledim 2 dakika konuşmak için. Umarım daha da bekletmezler sizi de bizi de...

Hocam aradılar ASUS'tan ve size denilen şeylerin aynısı dendi. Marka plakanızda hasar mevcut garanti kapsamında değil ama diğer şikayetleriniz garanti tarafından karşılanacaktır. IBAN bilgileri yollayacaklar 600TL ödeme yapacağım ben de...
Anladım hocam, süreç aynı ilerliyor hemen hemen, Ben aradım parça durumuyla ilgili toplu sipariş alıyoruz, toplu şekilde geliyor servise denildi. Pazartesi günü ürünler gelmiş olur dediler büyük ihtimalle sizin servis sürecinizde aynı olur. Ödemeyi yaptıktan sonra Asus muhasebe birimi onaylıyor ve mail atılıyor parça listesiyle ilgili sonra onarım ve final testleri başlıyor.

Sağ olun hocam çok iyi bilgiler verdiniz, ben de gaming geni aradım 54 dakika bekledim 2 dakika konuşmak için. Umarım daha da bekletmezler sizi de bizi de...

Hocam aradılar ASUS'tan ve size denilen şeylerin aynısı dendi. Marka plakanızda hasar mevcut garanti kapsamında değil ama diğer şikayetleriniz garanti tarafından karşılanacaktır. IBAN bilgileri yollayacaklar 600TL ödeme yapacağım ben de...
Başka birisi aynı durumdan şikayet var üzerinden belirtmiş hocam. Kronik sorun yada üretim hatalı ürünler ( şikayet.var linki ) ekran kartının ayrılmasından şikayetçi olmuş. Bu durumu nereye bildirime şansımız olur, birde biz bu hasarı yaptırsak bile olmayacağının garantisini verecekler mi? 1 ay sonra aynı hasar olsa aynı süreç olacak kullanıcı hatası ve garanti kapsamında olmadığını söyleyecekler. Şaka gibi gerçekten aldığıma alacağıma pişman oldum.

Son düzenleme:
Anladım hocam, süreç aynı ilerliyor hemen hemen, ben aradım parça durumuyla ilgili toplu sipariş alıyoruz, toplu şekilde geliyor servise denildi. Pazartesi günü ürünler gelmiş olur dediler büyük ihtimalle sizin servis sürecinizde aynı olur. Ödemeyi yaptıktan sonra ASUS muhasebe birimi onaylıyor ve mail atılıyor parça listesiyle ilgili sonra onarım ve final testleri başlıyor.

Başka birisi aynı durumdan şikayet var üzerinden belirtmiş hocam. Kronik sorun ya da üretim hatalı ürünler ( şikayet.var linki ) ekran kartının ayrılmasından şikayetçi olmuş. Bu durumu nereye bildirime şansımız olur, bir de biz bu hasarı yaptırsak bile olmayacağının garantisini verecekler mi? 1 ay sonra aynı hasar olsa aynı süreç olacak kullanıcı hatası ve garanti kapsamında olmadığını söyleyecekler. Şaka gibi gerçekten aldığıma alacağıma pişman oldum.

Haklısınız hocam, ben de yolladım dekontu... Aradım sordum, benim tek sorunum plaka değil, diğer sorunlar yüzünden kart değişimi olursa ne olacak dedim 600 TL çöp mü olacak dedim, kibar ve resmi uzun bir şekilde dolaylı yoldan aslında evet dedi. Kart değişimi yapılır ama 600TL iade olmaz dedi. Umarım iade olur da gider NVIDIA 3060 Ti'ya da 3070 bakacağım. Arada çok performans farkı vardı 60 Ti ile almak istemedim, keşke alsaydım...

Haklısınız hocam, ben de yolladım dekontu... Aradım sordum, benim tek sorunum plaka değil, diğer sorunlar yüzünden kart değişimi olursa ne olacak dedim 600 TL çöp mü olacak dedim, kibar ve resmi uzun bir şekilde dolaylı yoldan aslında evet dedi. Kart değişimi yapılır ama 600TL iade olmaz dedi. Umarım iade olur da gider NVIDIA 3060 Ti'ya da 3070 bakacağım. Arada çok performans farkı vardı 60 Ti ile almak istemedim, keşke alsaydım...
Umarım iade olur hocam, ben zaten şuanda NVIDIA serisi kartlara bakmaya başladım hocam, hiç içime sinmedi bu ürün. Değişim olursa güzel olur en azından muhattap olur olmazsa ise kendim bi şekilde muadili ürün alacağım. 3060 yada 3070 olabilir Marka olarak ASUS harici olması yeterli benim içinde.

Umarım iade olur hocam, ben zaten şu anda NVIDIA serisi kartlara bakmaya başladım hocam, hiç içime sinmedi bu ürün. Değişim olursa güzel olur en azından muhatap olur olmazsa ise kendim bir şekilde muadili ürün alacağım. 3060 ya da 3070 olabilir marka olarak ASUS harici olması yeterli benim içinde.

Kesinlikle hocam, umarım alabilirsiniz. Bir de benim tüm sistem ASUS, monitör, ekran kartı, kasa, anakart, PSU... Sizden diğer haberleri bekliyorum ben de zaman içinde bilgilendireceğim sizleri...

Merhabalar hocam, müsait olduğunuzda (Ekran kartı ilgili konu) bakma şanızın olur mu? Farklı bir arkadaş aynı durumdan şikayetçi, bizim kendi aramızda toplu olarak formda veya farklı bir yerde konu açmamız sesimizi duyurmamız mümkün olur mu? Siz ne düşünüyorsunuz, hasar bizden kaynaklı değil ve ücret aldılar birde üstüne, parasında değilim gerçekten, zaman kaybettim ve değişim vermelerini istedim biz o kartlara nasıl güvenip oyun oynayabiliriz aynı sorun olmayacağı ne malum. Müsait olduğunuzda dönüş yaparsanız sevinirim hocam.

Merhabalar hocam, müsait olduğunuzda (Ekran kartı ilgili konu) bakma şanızın olur mu? Farklı bir arkadaş aynı durumdan şikayetçi, bizim kendi aramızda toplu olarak formda veya farklı bir yerde konu açmamız sesimizi duyurmamız mümkün olur mu? Siz ne düşünüyorsunuz, hasar bizden kaynaklı değil ve ücret aldılar birde üstüne, parasında değilim gerçekten, zaman kaybettim ve değişim vermelerini istedim biz o kartlara nasıl güvenip oyun oynayabiliriz aynı sorun olmayacağı ne malum. Müsait olduğunuzda dönüş yaparsanız sevinirim hocam.
Tek bir başlık altında buluşup şikayetlerimizi yazabiliriz, Şikayetvar'a yazabiliriz. Servispointin google yorumlarına yazabiliriz. Satın aldığımız sitenin yorumlarına yazabiliriz.

Tek bir başlık altında buluşup şikayetlerimizi yazabiliriz, Şikayetvar'a yazabiliriz. ServisPoint'in Google yorumlarına yazabiliriz. Satın aldığımız sitenin yorumlarına yazabiliriz.

Aynen öyle hocam, ben ASUS ile görüşme sağladım onarım durumu ile ilgili. Mağduriyetimizi dile getirdim birden fazla kişinin aynı sorunu olduğunu söyledim, [email protected] adresine şikeyetlerinizi iletin değerlendirme sonucu olumlu ya da olumsuz şekilde dönüş sağlanır denildi. En kısa sürede oraya mail atacağım detaylı şekilde ürünü satın aldığım yerle görüşüp (Gaming.Gen) aynı talebi oluşturmasını rica edeceğim ve THH aynı şekilde dilekçe hazırlayıp vereceğim. Gelişme olduğu sürece bilgilendirme yapacağım. (V.O.K) Volkan Erkut abiyle Instagram DM'den görüşme şansımız oldu, oda ASUS yerel yetkililerine durumu bildireceğini söyledi.

Aynen öyle hocam, ben ASUS ile görüşme sağladım onarım durumu ile ilgili. Mağduriyetimizi dile getirdim birden fazla kişinin aynı sorunu olduğunu söyledim, [email protected] adresine şikeyetlerinizi iletin değerlendirme sonucu olumlu ya da olumsuz şekilde dönüş sağlanır denildi. En kısa sürede oraya mail atacağım detaylı şekilde ürünü satın aldığım yerle görüşüp (Gaming.Gen) aynı talebi oluşturmasını rica edeceğim ve THH aynı şekilde dilekçe hazırlayıp vereceğim. Gelişme olduğu sürece bilgilendirme yapacağım. (V.O.K) volkan erkut abiyle Instagram DM'den görüşme şansımız oldu, oda ASUS yerel yetkililerine durumu bildireceğini söyledi.

Süper olmuş, ben de ASUS'a bu sorunu birçok kişinin yaşadığını yazacağım. Gaming genden aldığım sistem rraenee 6700XT almıştım. Yayıncıya da yazacağım umarım geri dönüş sağlanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı