6700XT kullanılmalı mı?

Aynen öyle. 9000 liralara falan 1-2 gün ilanda dursun. Satılmazsa kullanmayı düşünüyorum. Bütçe konusunda da sıkıntı oluyor, elimde 2 kart olduğu için. 1660 da satılmıyor bu sıralar.

Çok iyi fiyata almışsın. Bence satma. Onun haricinde bazı oyunlarda 3070e yaklaşıyor. Fidelity fxde geldi. Yavas yavaş oda yayginlasicak. Ama rt performansı zayıf. Whine coil var biraz haberin olsun. Tabi her markada var mı bilemiyorum. Benim powercolor hellhound da var biraz.

Çok iyi fiyata almışsın. Bence satma. Onun haricinde bazı oyunlarda 3070e yaklaşıyor. Fidelity fxde geldi. Yavas yavaş oda yayginlasicak. Ama rt performansı zayıf. Whine coil var biraz haberin olsun. Tabi her markada var mı bilemiyorum. Benim powercolor hellhound da var biraz.
Evet şu anda kullanıyorum ve coil whine var.

Son durum. Şu anda kartı 8300 liraya satmayı düşünüyorum. Zarar etmeden yani. Kutusunu açtım kullandım vs.
Elimde zaten GTX 1660 olduğu için, biraz daha bekleyip RTX 3060 veya 3060Ti düşünüyorum. Ne dersiniz? Eğer GTX 1660'ı satarsam direkt 3070Ti da alabilirim ancak 1080p'de oynadığım için bana fazla geleceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı