6700XT sistem vs RTX 3060 sistem

Kullanmadım ama RTX 2060 sistemimde bile 750W kullanıyorum. Power Boost markasınıda tavsiye eden görmedim. Siz kullandınız mı bu PSU'yu?

Sistemden sisteme değişebiliyor PSU gereksinimleri arkadaşımda 3050 var oda 500W kullanıyor.

750w? 160w ekran kartına 750w takmak para israfıdır.
Hocam haklısın ilerde işlemci ekran kartı güncelleme maksadıyla düşünerek öyle yapmıştım ama bu sistem şimdi iş pcsi oldu ofiste clo3d, corel draw ve assyst cad kullanılıyor.
O yuzden yeni sistem bakıyorum bende.

Genelde İtopya falan kullanıyor o tarz PSU kasa knk Vatan vesaire :D karıştırmış olabilirsin sıkıntı yok.
Hocam birde diğer konuda anakart değiştirme mevzusuyla ilgili bi soru sormuştum sana ona bi bakarmısın?

Arkadaşlar 2 sorum olacak birincisi :
Bu sistemin içindeki anakartla eski sistemimdeki anakartı değiştirirsem eski sistemde veri kaybı gibi bir sorun yaşarmıyım?
İkincisi:
3200mhz 2x8 ramin yanına 3000mhz 1x8 ram takılırsa sorun olur mu?

Son düzenleme:
Hocam haklısın ilerde işlemci ekran kartı güncelleme maksadıyla düşünerek öyle yapmıştım ama bu sistem şimdi iş pcsi oldu ofiste clo3d, corel draw ve assyst cad kullanılıyor.

Hocam birde diğer konuda anakart değiştirme mevzusuyla ilgili bi soru sormuştum sana ona bi bakarmısın?

Bu sistemin içindeki anakartla eski sistemimdeki anakartı değiştirirsem eski sistemde veri kaybı gibi bir sorun yaşarmıyım?
İkincisi:
Ssd soruyorsan ssd hiçbir zaman verisi kaybolmaz istediğin anakarta tak.

İkincisi:
veri kaybı olmaz ram kısmındada ramler aynı hızda sabit çalışır

Ssd soruyorsan ssd hiçbir zaman verisi kaybolmaz istediğin anakarta tak.
Hocam eski sistemdeki anakart bi tık daha iyi diye yeni sisteme takmayı düşünüyorum ama dediğim gibi eski sistemde hdd ve ssd de önemli programlar yüklü anakart değişiminde onlara sıkıntı yaratır mı?

Hocam eski sistemdeki anakart bir tık daha iyi diye yeni sisteme takmayı düşünüyorum ama dediğim gibi eski sistemde HDD ve SSD de önemli programlar yüklü anakart değişiminde onlara sıkıntı yaratır mı?

Hiçbir sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı