6700XT vs RTX 3070

Bütçe
15000

PawnF

Decapat
Daha fazla  
AMD Radeon 6700XT.
NVIDIA gefore RTX 3070.

Hangisi daha iyi?

AMD Radeon 6700XT.
NVIDIA gefore RTX 3070.

Hangisi daha iyi?

Aradaki farka değeceğini sanmam.
Eğer RT falan önemli diyorsanız 3060Ti bakın.
Bütçe yetiyorsa 3070 alabilirsiniz.

Aradaki farka değeceğini sanmam.
Eğer RT falan önemli diyorsanız 3060 Ti bakın.
Bütçe yetiyorsa 3070 alabilirsiniz.

RTX önemi hangi oyunlarda geçerlidir. Ben çoğunlukla Valorant tarzı FPS oyunları oynadığım için bir önemi var mı veya GTA roleplay tarzı oyunlarda.
DLSS sadece olduğu oyunlara FPS ekliyor tek tuşla. RTX ise ışın izleme teknolojisi. Yansımalar vs daha iyi gözüküyor.

Yani Valorant tarzı FPS oyunlarında önemli midir veya GTA rp tarzı.

6700XT alın geçin bence. 3070 kullanıyorum ben ama 4000TL farkı böyle oyunlar oynayacaksanız vermeye hiç değmez bana kalırsa. Rahat rahat GTA roleplay valorant csgo vs oynarsınız. En güncel oyunları da çok iyi şekilde oynarsınız. 3070 ile sadece güncel oyunlarda DLSS ve RTX kullanma olanağınız olur. Ancak o da çok önemli değildir oynadığınız oyunlar için.

RTX önemi hangi oyunlarda geçerlidir. Ben çoğunlukla Valorant tarzı FPS oyunları oynadığım için bir önemi var mı veya GTA roleplay tarzı oyunlarda.

Yani Valorant tarzı FPS oyunlarında önemli midir veya GTA rp tarzı.
Öncelikle ben rtx 3070 kullanıyorum. Gta 5 de herşey full oynayacağım ama herşeyi diyorsanız optimazisyonu yok. Valorant da işlemci önemli. Rtx ve dlss geleceğin teknolojisi yani AMD ileriki günlerde dlss desteği gibi bir destek verecekmi bilmem. Alırsan nvdia al birazdaha uzun ömürlü kullanırsın arada 10Fps 4k fiyat farkı var.

6700XT alın geçin bence. 3070 kullanıyorum ben ama 4000TL farkı böyle oyunlar oynayacaksanız vermeye hiç değmez bana kalırsa. Rahat rahat GTA roleplay Valorant CS:GO vs oynarsınız. En güncel oyunları da çok iyi şekilde oynarsınız. 3070 ile sadece güncel oyunlarda DLSS ve RTX kullanma olanağınız olur. Ancak o da çok önemli değildir oynadığınız oyunlar için.

Sağ olun bir inceleme yapacağım 2 ay içinde fiyat değişikliği olursa kartlarda.

Öncelikle ben RTX 3070 kullanıyorum. GTA 5 de her şey Full oynayacağım ama her şeyi diyorsanız optimazisyonu yok. Valorant da işlemci önemli. RTX ve DLSS geleceğin teknolojisi yani AMD ileriki günlerde DLSS desteği gibi bir destek verecek mi bilmem. Alırsan NVIDIA al birazdaha uzun ömürlü kullanırsın arada 10FPS 4K fark var.

Yani 3070 alsam Valorant Full ayarlar kaç FPS değerleri alırım?

Yeni konular

Geri
Yukarı