68 MB altyapıda internet önerisi

167

Femtopat
Cezalı
Katılım
17 Aralık 2020
Mesajlar
37
Arkadaşlar selam. Biz yakın bir zamanda interneti değiştireceğiz. Şu an Türk Telekom kullanıyoruz 90 TL veriyoruz fakat maksimum 16 download alıyorum.
Upload 2-3 ay önce 0.70'di, DC'de arkadaşlarıma yayın açınca çok kötü gibi oluyordu ekran ondan sonra sabit 3.70'e çıktı biraz sevindim fakat bu internetin fiyatı arttı o yüzden değişeceğiz. Zaten kötü bir internet. Aslında pek ping sorunum yoktu ama oyun indirmelerim 1.5 ile 2MB hız ile indiriyordu. Sizce hangi internete geçmeliyim? Neyi önerirsiniz? Bir de internetten altyapı sorgulamadan eviminkine baktım, 68MB hız çıktı. Superonline'a mı geçsek?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

SS Erwin Rommel

Hectopat
Katılım
7 Nisan 2019
Mesajlar
3.503
Çözümler
18
Benim de 68 Mbps altyapım var. Millenicom'a geçtim, 80 Mbps download, 8 Mbps upload vermeye başladılar. Millenicom veya TurkNet'e geçebilirsiniz.
 

Koca_oglan

Picopat
Katılım
12 Ekim 2020
Mesajlar
30
Çözümler
2
Öncelikle merhaba bu internet işleri biraz karışık ilk önce modeminiz ADSL mi VDSL mi ona göre tarife bakmalısınız eğer modeminiz ADSL ise 16MB e kadar destekliyor olması lazım VDSL'i pek hatırlamıyorum ama ADSL'in 2 katından fazla olması lazım. Bende ne yazık ki Türk Telekom kullanıyorum fakat tahattüt e yakalandığı için değiştirmiyorum. Size ilk önce modem ADSL mi VDSL mi ona bakmanızı sonra ya milenicoma ya da TurkNet'e ama tahattüt istemiyorsanız türkne ttavsiye ederim. Superonline çok pahalı bence TurkNet'te ya da milenicomda daha ucuza bulabilirsiniz bu hizmeti :)
 
KS
167

167

Femtopat
Cezalı
Katılım
17 Aralık 2020
Mesajlar
37
Öncelikle merhaba bu internet işleri biraz karışık ilk önce modeminiz ADSL mi VDSL mi ona göre tarife bakmalısınız eğer modeminiz ADSL ise 16MB e kadar destekliyor olması lazım VDSL'i pek hatırlamıyorum ama ADSL'in 2 katından fazla olması lazım. Bende ne yazık ki Türk Telekom kullanıyorum fakat tahattüt e yakalandığı için değiştirmiyorum. Size ilk önce modem ADSL mi VDSL mi ona bakmanızı sonra ya milenicoma ya da TurkNet'e ama tahattüt istemiyorsanız türkne ttavsiye ederim. Superonline çok pahalı bence TurkNet'te ya da milenicomda daha ucuza bulabilirsiniz bu hizmeti:)ADSL sanırım.
 
Yukarı