69TL'ye James Donkey 711 yakalayan oldu mu?

Drkrole

Hectopat
Bildiğiniz üzere İncehesap üzerinden Gaming gecesi diyerek her cuma 22.00'da ekipman ve bilgisayar parçaları satılıyor sınırlı stoklarla. 300 stok vardı James Donkey 711'de tam 22.00'da tıkladım sepete ekledim kart bilgilerini girdim aldım sonra hata oluştu dedi. Baktım peşin 2 taksit vs. o bölümü işaretlememişim tekrar peşin seçip denediğimde 219TL'ye yükseldi baktım stok tükendi yazıyor. Tamamen merakımdan açıyorum yakalayıp alabilen oldu mu sizce gene bu fırsat olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmaz olur mu hiç? Technopat ölücüleri, DH ölücüleri vesaire hepsi toplanmış ve %80 ihtiyaç sahibi olmayan kişiler almış. Forumda da satan var. Arkadaşımın kulaklığı kırık ve kulağı acayip acıtıyor o alacaktı alamadı adamlar stoğu 30 saniyede bitirdi ya Allah Allah.

Olmaz olur mu hiç? Technopat ölücüleri, DH ölücüleri vesaire hepsi toplanmış ve %80 ihtiyaç sahibi olmayan kişiler almış. Forumda da satan var. Arkadaşımın kulaklığı kırık ve kulağı acayip acıtıyor o alacaktı alamadı adamlar stoğu 30 saniyede bitirdi ya Allah Allah.
:/ yapacak bir şey yok ya benim kulaklığın da mikrofonu bozuktu bide arada sırada bir tek sol tarafı ses veriyor ama sorun değil kovalamak lazım bu indirimleri bir daha bukadar uygunu bulunmaz heralde ama olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı