6K bütçe ile monitör önerisi

Bütçe
6.000 TL

fekete

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar,
6.000 TL bütçeyle monitör önerisine ihtiyacım var. Aslında istediğim özellikler 27' 240Hz olması ancak bu bütçeye iyi bir marka bulmak zor biliyorum, bu yüzden 27' 144Hz veya 24' 240Hz tercih edebilirim diye düşündüm ancak 27' alıyorsan 2K alman gerekiyor diye okudum bu noktada da yine 6K bütçe yetersiz kalabiliyor, bu yüzden siz kendinize alır gibi hem fikir hem ürün önerisi verirseniz sevinirim. Mevcut monitörüm 24' 144Hz ama 1 ölü pixel ve ışık sızması var ayrıca markası Rampage bu yüzden bununla devam etmek istemedim.

En iyi seçenekler bunlar gibi duruyor:

Selam dostlar,
6.000 TL bütçeyle monitör önerisine ihtiyacım var. Aslında istediğim özellikler 27' 240Hz olması ancak bu bütçeye iyi bir marka bulmak zor biliyorum, bu yüzden 27' 144Hz veya 24' 240Hz tercih edebilirim diye düşündüm ancak 27' alıyorsan 2K alman gerekiyor diye okudum bu noktada da yine 6K bütçe yetersiz kalabiliyor, bu yüzden siz kendinize alır gibi hem fikir hem ürün önerisi verirseniz sevinirim. Mevcut monitörüm 24' 144Hz ama 1 ölü pixel ve ışık sızması var ayrıca markası Rampage bu yüzden bununla devam etmek istemedim.

En iyi seçenekler bunlar gibi duruyor:

Samsung G4 iyidir alabilirsin isteklerine en uygun o.

Yok hocam G4 sizin istekleriniz için iyidir. Farklı bir öneri istemenizin sebebi nedir?
Hocam G4 ile ilgili aklımda olan tek sorun bazı kişilerde ışık sızması sorunu olması ve Samsung'un bunu sorun kabul etmiyor oluşu. Farklı bir öneri istememin sebebi ise verdiğim 3 örnek arasından seçim istiyormuş gibi gözükmemek adına tekrar hatırlatmak istedim.

Geri
Yukarı