6'lı masanın görüşmesi bitti, metin açıklandı!

@Hikmet Benol CHP bölümümü KK istiyor? Çevremde CHP gençlik başkanından tut CHP tutan tarafında bende KK istemiyorum diyor? İş çevresinde takıl sosyalleş CHP ve diğer partiler en çok ne konuşuyor o zaman anlarsın. CHP bölümü bile biliyor KK olursa işlerin zorlaşacağı ama mecburen vereceğiz diyor KK olsa da. CHP bölümü İmamoğlu'nu daha çok istiyor, Mahsur Kürtlerle arası iyi olmadığı söylüyorlar ama iki adayı konuşuyorlar daha çok KK'dan önce. Hatta İmamoğlu mahkeme sonucu daha çok istediler haber gelsin artık diye ama süreyi uzatması KK yüzünden düşünüyorum illa kendisini istiyor, İmamoğlu olursa 2 koltuk sevdaları gidecek hedef KK'da var. Sanki RTE, KK darbe yaptı ve 6'lı masayı bozmak istedi yoksa geçmişte yaşanan olayı neden yaşatsın değil mi? Beklemeleri halktan puan kaybediyor ve yine KK olmasını istiyor ki tekrar kazanayım diye. Çevrede ortak çok konuşlan muhabbetler bunlar işte artık sana yanlış mı doğru mu gelir bilemem.

Son düzenleme:
@Hikmet Benol CHP bölümümü KK istiyor? Çevremde CHP gençlik başkanından tut CHP tutan tarafında bende KK istemiyorum diyor? İş çevresinde takıl sosyalleş CHP ve diğer partiler en çok ne konuşuyor o zaman anlarsın. CHP bölümü bile biliyor KK olursa işlerin zorlaşacağı ama mecburen vereceğiz diyor KK olsa da. CHP bölümü İmamoğlu'nu daha çok istiyor, Mahsur Kürtlerle arası iyi olmadığı söylüyorlar ama iki adayı konuşuyorlar daha çok KK'dan önce. Hatta İmamoğlu mahkeme sonucu daha çok istediler haber gelsin artık diye ama süreyi uzatması KK yüzünden düşünüyorum illa kendisini istiyor, İmamoğlu olursa 2 koltuk sevdaları gidecek hedef KK'da var. Sanki RTE, KK darbe yaptı ve 6'lı masayı bozmak istedi yoksa geçmişte yaşanan olayı neden yaşatsın değil mi? Beklemeleri halktan puan kaybediyor ve yine KK olmasını istiyor ki tekrar kazanayım diye.
Chp bölümünden kastım partinin içi. Yoksa çevrede KK isteyen mi var?

@Hikmet Benol vallahi hocam çok şey var, oyunlar ve planlar dönüyor burada her şeyi konuşmak isteriz de artık avukatlar paraya dökmüş bu internette paylaşımlarda ceza vermeyi o yüzden bekleyelim seçimi hayırlısı kimse o olur inşallah. Ama herkes şu an iki adaydan birini istiyor orası kesin parti içinde bölünmüş diyenler var bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı