6'lı masanın görüşmesi bitti, metin açıklandı!

Bu halk böyle belirsizliklerle dolu, ne yapacağını bilmeyen, daha çoğu konuda ne politika izleyecekleri belli olmayan ve seçime 3-4 ay kalmışken daha aday açıklayamayan bir masaya oy verir mi? Hayır vermez.

Bir dediği bir dediğini tutmayan, sürekli kandırılan, dün EYT'ye laf edip bugün EYT'yi çıkarana oy verilen yerde bu masaya da oy vermesi lazım aslında.

Ohoooo daha aday çıkacakta, seçim kampanyası yapılacakta, vaatler verilecekte abi zaten 3 tane isim var niye bu kadar zorlanıyorlar anlamıyorum. Kılıçdaroğlu olmadığı sürece herkese okey millet.
Şimdi adayı açıklasalar sçeima kadar yıpranır. En doğrusunu yapıyorlar. Adalet iktidarın elinde. Ekrem'i nasıl kaptılar gördünüz.

Şimdi adayı açıklasalar sçeima kadar yıpranır. En doğrusunu yapıyorlar. Adalet iktidarın elinde. Ekrem'i nasıl kaptılar gördünüz.

Bence tam tersi şimdi adayı açıklamazlar seçimlere yakın zamanda açıklar ise seçim kampanyaları yetişmiyebilir. Kime oy atacağı konusunda kararsız olan büyük bir kesmi kaybedebilirler. Ben muhalefetin yerinde olsam Mansur Yavaş'ı aday açıklayıp kampanyalara şimdiden başlardım.

Bir dediği bir dediğini tutmayan, sürekli kandırılan, dün EYT'ye laf edip bugün EYT'yi çıkarana oy verilen yerde bu masaya da oy vermesi lazım aslında.

Dün EYT olmaz diyordu, bugün milyonlarca kişinin sorunu olan EYT meselesini çözdü. Hmmmm olsun bir dediği bir dediğini tutmadığı için oy vermeyelim boşver doğru dedin.

Boş boş kılıçdaroğlu'na sallayanların vereceği Oy'un, sokak röportajında zamları cehabe yapıyor diyen akpartilinin Oy'undan bir farkı yok. Ülkenin medet umduğu insan grubuna bak. Yazık.

Yeni konular

Geri
Yukarı