7.000-10.000 TL telefon önerisi

Daha fazla  
Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi 7.000 - 10.000 TL bandı arasında telefon önerebilir misiniz?
10.000 TL'yi geçmeyecek şekilde öneriler de bulunursanız sevinirim.

Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi 7.000 - 10.000 TL bandı arasında telefon önerebilir misiniz?
10.000 TL'yi geçmeyecek şekilde öneriler de bulunursanız sevinirim.

Daha az harcamak isterseniz 12 mini ya da 11 bakabilirsiniz.
@HanimShardimiGetiR

Daha az harcamak isterseniz 12 mini ya da 11 bakabilirsiniz.
@HanimShardimiGetiR

iPhone 12 modellerine baktım fakat 64 GB ileride saklama alanı sıkıntısı yaşayacağım için vazgeçtim. Benim için öncelik kamerasının iyi olması. Android veya iOS sistem fark etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 12 modellerine baktım fakat 64 GB ileride saklama alanı sıkıntısı yaşayacağım için vazgeçtim. Benim için öncelik kamerasının iyi olması Android iOS sistem fark etmiyor.

O zaman size 128 GB 12 mini almanızı öneririm.
Eğer küçük ekran sorun olacaksa iPhone 11 modelide olur.

Bu bütçede özel olarak istemiyorsanız Android önermiyorum pek ama isterseniz diye şu cihazları öneririm:

@HanimShardimiGetiR

O zaman size 128 GB 12 mini almanızı öneririm.
Eğer küçük ekran sorun olacaksa iPhone 11 modelide olur.

Bu bütçede özel olarak istemiyorsanız Android önermiyorum pek ama isterseniz diye şu cihazları öneririm:

@HanimShardimiGetiR
Peki bir sorum daha olacak. OnePlus 8 pro mu önerirsiniz xiaomi mi 11 mi ?

10 yıllık iphone kullanıcısı olarak ;
iphone 11 veya iphone 12 mini öneriyorum.

Nedenine gelecek olursak; kullanım kolaylığı, garanti süreci ve tamirat kolaylığı dışında, güncelleme desteği iyi bir pozitif etken. Daha geçen aya kadar kullandığım iphone 6s telefonuma (2015'den beri kullanmaktaydım.) güncelleme gelince yine tercihimi Apple'dan yana kullandım.

Eğer fiyat/performans eğrisine dikkat ederseniz. Iphone 11 en iyi seçimdir. Lakin, daha mobil (taşınabilir) ve performanslı bir yaklaşımdaysanız iphone 12 mini modelini öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı