7.000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Yakın zamanda telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. 4 yıldır Huawei P20 Lite kullanıyorum. Almayı düşündüğüm telefondaki istediğim özellikler:
- Mümkünse ekran boyutu çok büyük olmasın.
- 60 FPS video çekme özelliği bulunsun.
- Depolama 128 GB olsun.
Mümkünse bu şartları karşılayacak ve 7K'yı çok aşmayacak şekilde bir cihaz arıyorum. Marka fark etmez.

Selamünaleyküm arkadaşlar. Yakın zamanda telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. 4 yıldır Huawei P20 Lite kullanıyorum. Almayı düşündüğüm telefondaki istediğim özellikler:
- Mümkünse ekran boyutu çok büyük olmasın.
- 60 FPS video çekme özelliği bulunsun.
- Depolama 128 GB olsun.
Mümkünse bu şartları karşılayacak ve 7K'yı çok aşmayacak şekilde bir cihaz arıyorum. Marka fark etmez.

İkinci el S10'ya da P30 almanı tavsiye ederim.

O ne demek oluyor? Yurtiçi garantisi yok mu demek?
Hayır.
Distribütör garantisi markanın kendi resmi garantisidir. İthalatçı garantisi ise herhangi bir firma yurtdışından kendi imkanlarıyla ürünler getirir ve bunları kendi sundukları garanti hizmetiyle beraber satar.

Redmi Note 10 Pro almanı tavsiye ederim. Redmi Note 11 Pro'dan daha iyi bir cihaz.

Note 11 Pro daha iyi değil mi? Hem daha güncel. Fiyat olarak aralarında çok fark yok gibi. Yine de Note 10 Pro daha mı iyi dersin? Şu ithalatçı garantili olayı çok sorun çıkarır mı?

Note 11 Pro daha iyi değil mi? Hem daha güncel. Fiyat olarak aralarında çok fark yok gibi. Yine de Note 10 Pro daha mı iyi dersin? Şu ithalatçı garantili olayı çok sorun çıkarır mı?
Hayır değil. Redmi Note 11 Pro'nun işlemcisi
G96. Ama Redmi Note 10S'de ki G95 bile daha iyi.
Redmi Note 10 Pro işlemci,kamera,tasarım olarak daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı