7.1 Gerekli Mi?

O tür oyunları ben de oynuyorum ve gerekli olduğunu düşünüyorum. Şöyle düşünün sadece GTA V oynayan telefon kulaklığıyla bile oynar ses kasmasına gerek yoktur.

7.1 Aman aman gerekli bir şey değil bence. Kaldı ki ucuz kulaklıkların 7.1'i rezalet oluyor gerçekten. Cloud 2 önceden kullandım mükemmel bir kulaklık yaklaşık 3 sene kullandım sonra değiştirmek zorunda kaldım. Şuan Arctis 3 kullanıyorum efsane bir kulaklık. 7-8 Saat oyun oynamama rağmen ağrı sızı olmuyor kulağımda. Ses performansı da çok iyi. Arctis 3 mü Cloud 2'mi dersen Arctis seçerim. Yani tavsiyem Arcits 5.

Neden Arctis 5'i seçtiğini biraz daha açabilir misin? Cloud kullandığın zamanlarda ağrı sızı veya terleme gibi sorunlar varmıydı?

Tasarım olarak aynı olan Cloud Silver kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır. Ses deneyimi muazzam ki Cloud 2’de bu daha iyidir. Mikrofon da gayet güzel. Ağrı ve terleme kısmına gelince ise; pedlerin yapısı deri, haliyle terletiyor. Ama öyle 1-2 saatte terletmez. Yanlış bilmiyorsam kutunun içinde bez yapılı pedler de vardı, bu pedler terletmez ama dışarıdan gelen sesleri biraz daha kolay duyarsınız. Ağrıma da oluyor tabii ki. Yaklaşık 8-10 saat kullanımda ağrıtıyor. Cloud 2 tavsiye ederim. Her kuruşuna değer. Şahsen 7.1’i pek gerekli bulmuyorum ama. GSP 300/GSP 350 gibi modeller piyasadaki en iyi Stereo modellerdendir.

Neden Arctis 5'i seçtiğini biraz daha açabilir misin? Cloud kullandığın zamanlarda ağrı sızı veya terleme gibi sorunlar varmıydı?
Ağrı sızı falan yoktu dediğim gibi muhteşemdi bir sıkıntısı yoktu sadece ömrü doldu 3 yıl uzun bir süre. Arctis 5 almadım Arctis 3 aldım. Arctis 3 seçmemin nedeni şık ve sade tasarım olması ayrıca telefonda da kullanılabilmesi. Okula giderken müzik dinlediğim için iyi oluyor. Ayrıca oyunda oynuyorum. Cs Go, Pubg, Fortnite da çok iyi ses kasılıyor 7.1 deneyimini çok iyi veriyor. Sen Arctis 5 yazmışsın. Ama Arctis 5 ile Arctis 3'ün pek fazla farkı yok senin tercihine kalmış. Cloud 2 alırsan da pişman olmazssın.

Ağrı sızı falan yoktu dediğim gibi muhteşemdi bir sıkıntısı yoktu sadece ömrü doldu 3 yıl uzun bir süre. Arctis 5 almadım Arctis 3 aldım. Arctis 3 seçmemin nedeni şık ve sade tasarım olması ayrıca telefonda da kullanılabilmesi. Okula giderken müzik dinlediğim için iyi oluyor. Ayrıca oyunda oynuyorum. Cs Go, Pubg, Fortnite da çok iyi ses kasılıyor 7.1 deneyimini çok iyi veriyor. Sen Arctis 5 yazmışsın. Ama Arctis 5 ile Arctis 3'ün pek fazla farkı yok senin tercihine kalmış. Cloud 2 alırsan da pişman olmazssın.

Bu arctis 3 ve 5'de 2019 edition diye ayrı seçenekler bulunmakta. Bunların normalleri daha doğrusu eski sürümleriyle arasındaki fark nedir? telefona takıcak olmasan okulu falan boşver, sadece oyun amaçlı önüne Cloud 2 ve Arctis 5 koysalar hangisini seçerdin? Son olarak 7.1 kullanmayacaksam alpha modelini almam daha iyi olmaz mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı